koffice-dockers - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
fi: Kokoelmasta ei löytynyt muotoja! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
fi: Ei ole kelvollinen Calligra-tiedosto: %1

en: No body tag found in file: %1
fi: Tunnistetta body ei löytynyt tiedostosta: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
fi: Ei löytynyt office:drawing -tunnistetta tiedostosta: %1

en: No shapes found in file: %1
fi: Muotoa ei löytynyt tiedostosta: %1

en: Add Shape
fi: Muodon lisäys

en: More
fi: Lisää

en: Open Shape Collection
fi: Avaa muotokokoelma

en: Remove Shape Collection
fi: Poista muotokokoelma

en: Default
fi: Oletus

en: Geometrics
fi: Geometriset

en: Arrows
fi: Nuolet

en: Funny
fi: Hauska

en: Collection Error
fi: Kokoelmavirhe

en: Shape Properties
fi: Muodon ominaisuudet

en: Snap Settings
fi: Kiinnittymisasetukset
