VectorShape - en to fi translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
fi: Muuta vektoridataa
    vektoridatan muuttaminen

en: Vector image
fi: Vektorikuva

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
fi: Muoto, joka näyttää vektorikuvan (EMF/WMF/SVM)

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
fi: Avaa vektorikuva (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
fi: Vektorikuvatyökalu (EMF/WMF/SVM/SVG)
