ChangecasePlugin - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Change case
fi: Vaihda aakkossarja

en: Sentence case
fi: Virkkeen kirjoitusasu

en: lowercase
fi: pienaakkoset

en: UPPER CASE
fi: SUURAAKKOSET

en: Initial Caps
fi: Alkukirjaimet Suuraakkosin

en: tOGGLE cASE
fi: vAIHDA aAKKOSSARJAA

en: Change Case...
fi: Vaihda aakkossarja…
