SpellCheckPlugin - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
fi: &Oikoluvun asetukset…

en: Auto Spell Check
fi: Automaattinen oikoluku

en: Check Spelling
fi: Oikolue

en: Spelling
fi: Oikoluku

en: Add to Dictionary
fi: Lisää sanastoon
