ChangecasePlugin - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Change case
fr: Changer la casse

en: Sentence case
fr: Casse de la phrase

en: lowercase
fr: petite casse

en: UPPER CASE
fr: GRANDE CASSE

en: Initial Caps
fr: Capitales d'initiales

en: tOGGLE cASE
fr: iNVERSER LA CASSE

en: Change Case...
fr: Changer la casse...
