SpellCheckPlugin - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
fr: &Configurer la vérification orthographique...

en: Auto Spell Check
fr: Vérification orthographique automatique

en: Check Spelling
fr: Vérifier l'orthographe

en: Spelling
fr: Orthographe

en: Add to Dictionary
fr: Ajouter au dictionnaire
