koconverter - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Input file
fy: Ynfiertriem

en: Output file
fy: Utfiertriem

en: Make a backup of the destination file
fy: Meitsje in reservekopy fan de bestimmingstriem

en: Batch mode: do not show dialogs
fy: Batch-modus: gjin dialogen sjen litte

en: Interactive mode: show dialogs (default)
fy: Ynteraktive modus: dialogen sjen litte (standert)

en: Mimetype of the output file
fy: Mime-triemtype fan de útfiertriem

en: Two arguments required
fy: Twa arguminten binne fereaske

en: Mimetype for input file %1 not found!
fy: It mime-triemtype foar ynfiertriem %1 is net fûn!

en: Mimetype not found %1
fy: Mime-triemtype net fûn: %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
fy: Mime-triemtype net fûn. Besykje de opsje -mimetype te brûken.

en: *** The conversion failed! ***
fy: *** De konverzje is mislearre ***
