ChangecasePlugin - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Change case
fy: Haad-/lytse letters feroarje

en: Sentence case
fy: It gebrûk fan Haad-/lytse letters yn in sin

en: lowercase
fy: lytse letters

en: UPPER CASE
fy: HAADLETTERS

en: Initial Caps
fy: Begjinhaadletter

en: tOGGLE cASE
fy: hAAD-/lYTSE LETTERS OMKERE
