kspreadsolver - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Function Optimizer...
fy: Funksje optimalisaasje...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: &Ark

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
fy: Presysje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
fy: Maksimum werhellings:

en: Function Optimizer
fy: Funksje optimalisaasje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
fy: Optimalisaasje...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
fy: Maksimalisearje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
fy: Minimalisearje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
fy: Wearde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
fy: Funksje:
