kpresenter - en to fy translation catalogue (96 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
fy: &Ynfoegje

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
fy: &Opmaak

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
fy: &Diapresintaasje

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fy: &Ynstellings

en: Lukáš Tinkl
fy: (c) 2003, 2004 Lukáš Tinkl

en: Slide %1
fy: Dia %1

en: Shape
fy: Foarm

en: Delete Slide
fy: Dia  wiskje

en: Create Appear Animation
fy: Ferskynanimaasje oanmeitsje

en: Edit Custom Slide Shows...
fy: Eigen diapresintaasje bewurkje...

en: Start Presentation
fy: Presentaasje úteinsette

en: Error
fy: Flater

en: Duration:
fy: Tiid:

en: No Effect
fy: Gjin effekt

en: From Left
fy: Fan lofts

en: From Top
fy: Fan boppe

en: From Right
fy: Fan rjochts

en: From Bottom
fy: Fan ûnder

en: Unknown subtype
fy: Unbekend subtype

en: Parallel Vertical
fy: Parallel fertikaal

en: Opposite Vertical
fy: Tsjinoersteld fertikaal

en: Opposite Horizontal
fy: Tsjinoersteld horizontaal

en: Center Right
fy: Rjochtsmidden

en: Center Top
fy: Boppemidden

en: Center Left
fy: Loftsmidden

en: Center Bottom
fy: Undermidden

en: To Top
fy: Nei boppe

en: To Left
fy: Nei lofts

en: To Bottom
fy: Nei ûnderen

en: To Right
fy: Nei rjochts

en: Clockwise Top
fy: Mei klok mei boppe

en: Clockwise Right
fy: Mei klok mei rjochts

en: Clockwise Bottom
fy: Mei klok mei ûnder

en: Clockwise Left
fy: Mei klok mei lofts

en: Clockwise Top Left
fy: Mei klok mei loftsboppe

en: Counterclockwise Bottom Left
fy: Tsjin klok yn loftsûnder

en: Clockwise Bottom Right
fy: Mei klok mei rjochtsûnder

en: Counterclockwise Top Right
fy: Tsjin klok yn rjochtsboppe

en: Counterclockwise Top
fy: Tsjin klok yn boppe

en: Counterclockwise Right
fy: Tsjin klok yn rjochts

en: Counterclockwise Bottom
fy: Tsjin klok yn ûnder

en: Counterclockwise Left
fy: Tsjin klok yn lofts

en: Counterclockwise Top Left
fy: Tsjin klok yn loftsboppe

en: Clockwise Bottom Left
fy: Mei klok mei loftsûnder

en: Counterclockwise Bottom Right
fy: Tsjin klok yn rjochtsûnder

en: Clockwise Top Right
fy: Mei klok mei rjochtsboppe

en: Right
fy: Rjochts

en: Up
fy: Omheech

en: Vertical
fy: Fertikaal

en: Horizontal
fy: Horizontaal

en: From Top Left
fy: Fan loftsboppe

en: From Top Right
fy: Fan rjochtsboppe

en: From Bottom Left
fy: Fan loftsûnder

en: From Bottom Right
fy: Fan rjochtsûnder

en: Down
fy: Omleech

en: Left
fy: Lofts

en: Circle
fy: Sirkel

en: Rectangular
fy: Rjochthoeke

en: Diamond
fy: Diamant

en: Two Box Top In
fy: Twafaks boppe ynkommend

en: Two Box Bottom In
fy: Twafaks ûnder ynkommend

en: Two Box Left In
fy: Twafaks lofts ynkommend

en: Two Box Right In
fy: Twafaks rjochts ynkommend

en: Four Box Vertical In
fy: Fjouwerfaks fertikaal ynkommend

en: Four Box Horizontal In
fy: Fjouwerfaks horizontaal ynkommend

en: Two Box Top Out
fy: Twafaks boppe útgeand

en: Two Box Bottom Out
fy: Twafaks ûnder útgeand

en: Two Box Left Out
fy: Twafaks lofts útgeand

en: Two Box Right Out
fy: Twafaks rjochts útgeand

en: Four Box Horizontal Out
fy: Fjouwerfaks horizontaal útgeand

en: Clockwise Top Left In
fy: Mei klok mei loftsboppe ynkommend

en: Clockwise Top Left Out
fy: Mei klok mei loftsboppe útgeand

en: Clockwise Top Right In
fy: Mei klok mei rjochtsboppe ynkommend

en: Clockwise Top Right Out
fy: Mei klok mei rjochtsboppe útgeand

en: Clockwise Bottom Left In
fy: Mei klok mei loftsûnder ynkommend

en: Clockwise Bottom Left Out
fy: Mei klok mei loftsûnder útgeand

en: Clockwise Bottom Right In
fy: Mei klok mei rjochtsûnder ynkommend

en: Clockwise Bottom Right Out
fy: Mei klok mei rjochtsûnder útgeand

en: Counterclockwise Top Left In
fy: Tsjin klok yn loftsboppe ynkommend

en: Counterclockwise Top Left Out
fy: Tsjin klok yn loftsboppe útgeand

en: Counterclockwise Top Right In
fy: Tsjin klok yn rjochtsboppe ynkommend

en: Counterclockwise Top Right Out
fy: Tsjin klok yn rjochtsboppe útgeand

en: Counterclockwise Bottom Left In
fy: Tsjin klok yn loftsûnder ynkommend

en: Counterclockwise Bottom Left Out
fy: Tsjin klok yn loftsûnder útgeand

en: Counterclockwise Bottom Right In
fy: Tsjin klok yn rjochtsûnder ynkommend

en: Counterclockwise Bottom Right Out
fy: Tsjin klok yn rjochtsûnder útgeand

en: Top Left Vertical
fy: Fertikaal loftsboppe

en: Top Left Horizontal
fy: Horizontaal loftsboppe

en: Top Right Vertical
fy: Fertikaal rjochtsboppe

en: Top Right Horizontal
fy: Horizontaal rjochtsboppe

en: Bottom Left Vertical
fy: Fertikaal loftsûnder

en: Bottom Left Horizontal
fy: Horizontaal loftsûnder

en: Bottom Right Vertical
fy: Fertikaal rjochtsûnder

en: Bottom Right Horizontal
fy: Horizontaal rjochtsûnder
