karbon - en to fy translation catalogue (56 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
fy: F&olchoarder

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
fy: &Rjochtsje

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fy: &Triem

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: &Byld

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
fy: &Objekt

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
fy: Fe&rspriede

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
fy: &Paad

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
fy: &Effekten

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fy: &Ynstellings

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
fy: Bewurkje

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
fy: Objekt

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
fy: &Rjochtsje

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
fy: Effekten

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
fy: Byld

en: &Flatten Path...
fy: Paad &flak meitsje...

en: Flatten Path
fy: Paad flak meitsje

en: Properties
fy: Eigenskippen

en: Flatness:
fy: Flakte:

en: &Refine Path...
fy: Paad &oanpasse...

en: Refine Path
fy: Paad oanpasse

en: Subdivisions:
fy: Subseksjes:

en: &Round Corners...
fy: Of&rûne hoeken...

en: Round Corners
fy: Ofrûne hoeken

en: Radius:
fy: Striel:

en: &Whirl/Pinch...
fy: &Draaie/yndrukke...

en: Whirl Pinch
fy: Draaie/yndrukke

en: Info
fy: Ynformaasje

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
fy: It resultaat fan it draaien en yndrukkeneffeky kin ferbettere wurde troch it foarôf de foarm fan it paad te ferbetterjen.

en: Angle:
fy: Hoeke:

en: Pinch:
fy: Yndrukke:

en: Configure
fy: Konfigurearje

en: Interface
fy: Ynterface

en: Misc
fy: Ferskate

en: Grid
fy: Ruster

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
fy: Dokumint

en: Document Settings
fy: Dokumint-ynstellingen

en: &Import Graphic...
fy: Figuer &ymportearje...

en: D&elete
fy: Wisk&je

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
fy: &Duplisearje

en: Distribute Center (Horizontal)
fy: Sintreard ferspriede (horizontaal)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
fy: Op iepeningen ferspriede (horizontaal)

en: Distribute Left Borders
fy: Lofterrânen ferspriede

en: Distribute Right Borders
fy: Rjochterrânen ferspriede

en: Distribute Center (Vertical)
fy: Sintreard ferspriede (fertikaal)

en: Distribute Gaps (Vertical)
fy: Op iepeningen ferspriede (fertikaal)

en: Distribute Bottom Borders
fy: Underrânen ferspriede

en: Distribute Top Borders
fy: Bopperânen ferspriede

en: &Close Path
fy: Paad &slute

en: Com&bine Path
fy: Paad slute

en: Se&parate Path
fy: Paad flak meitsje

en: Re&verse Path
fy: Paad &slute

en: Unite Paths
fy: Basispaad bewurkje

en: Zoom to Selection
fy: Seleksje

en: Number of recent files:
fy: Oantal resinte triemmen:

en: Palette font size:
fy: Lettertype-grutte palet:
