TableShape - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Rename
ga: Athainmnigh

en: Add
ga: Cuir Leis

en: Remove
ga: Bain

en: Enter Name:
ga: Iontráil Ainm:

en: Spreadsheet
ga: Scarbhileog

en: Spreadsheet Shape
ga: Giuirléid Scarbhileoige

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
ga: Iompórtáil Scarbhileog OpenDocument

en: Import
ga: Iompórtáil

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
ga: Easpórtáil Scarbhileog OpenDocument

en: Export
ga: Easpórtáil

en: Sheets
ga: Bileoga

en: Sheet:
ga: Bileog:

en: Selected Sheet
ga: Bileog Roghnaithe
