VariablesPlugin - en to ga translation catalogue (50 entries)

en: Number without separator
ga: Uimhir gan deighilteoir

en: Level:
ga: Leibhéal:

en: Chapter
ga: Caibidil

[ctx: date that can not be changed later]
en: Date (Fixed)
ga: Dáta (Seasta)

en: Locale date format
ga: Formáid dátaí an logchaighdeáin

en: Short locale date format
ga: Gearrfhormáid dátaí an logchaighdeáin

en: Locale date & time format
ga: Formáid dátaí agus amanna sa logchaighdeán

en: Short locale date & time format
ga: Gearrfhormáid dátaí agus amanna sa logchaighdeán

en: Day
ga: Lá

en: Month
ga: Mí

en: Year
ga: Bliain

en: Hour
ga: Uair

en: Minute
ga: Nóiméad

en: Second
ga: Soicind

en: Flexible Digits (1-31)
ga: Digití Solúbtha (1-31)

en: 2 Digits (01-31)
ga: 2 Dhigit (01-31)

en: Abbreviated Name
ga: Ainm Giorraithe

en: Long Name
ga: Ainm Fada

en: Flexible Digits (1-12)
ga: Digití Solúbtha (1-12)

en: 2 Digits (01-12)
ga: 2 Dhigit (01-12)

en: Possessive Abbreviated Name
ga: Ainm Giorraithe Sealbhach

en: Possessive Long Name
ga: Ainm Fada Sealbhach

en: 2 Digits (01-99)
ga: 2 Dhigit (01-99)

en: 4 Digits
ga: 4 Dhigit

en: Flexible Digits (1-23)
ga: Digití Solúbtha (1-23)

en: 2 Digits (01-23)
ga: 2 Dhigit (01-23)

en: Flexible Digits (1-59)
ga: Digití Solúbtha (1-59)

en: 2 Digits (01-59)
ga: 2 Dhigit (01-59)

en: am/pm
ga: rn/in

en: AM/PM
ga: RN/IN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date Correction:
ga: Ceartú Dáta:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
ga:  lá

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the way the date should be displayed:
ga: Roghnaigh an chaoi ar mian leat an dáta a thaispeáint:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, custom)
en: Custom format
ga: Formáid saincheaptha

en: Title
ga: Teideal

en: Subject
ga: Ábhar

en: Keywords
ga: Lorgfhocail

en: Comments
ga: Nótaí

en: Page Count
ga: Líon na Leathanach

en: Page Number
ga: Uimhir Leathanaigh

en: New
ga: Nua

en: Delete
ga: Scrios

en: String
ga: Teaghrán

en: Boolean
ga: Boole

en: Percentage
ga: Céatadán

en: Currency
ga: Airgeadra

en: Date
ga: Dáta

en: Time
ga: Am

en: Value:
ga: Luach:

en: New Variable
ga: Athróg Nua
