kspreadsolver - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
ga: Optamóir Feidhme...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ga: &Uirlisí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
ga: Beachtas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
ga: Uasmhéid na dTimthriallta:

en: Function Optimizer
ga: Optamóir Feidhme

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
ga: Optamú

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
ga: Uasmhéadaigh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
ga: Íoslaghdaigh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
ga: Luach:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
ga: Paraiméadair:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
ga: Feidhm:
