SpellCheckPlugin - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
gl: Configurar a corrección ortográfica…

en: Auto Spell Check
gl: Configurar a corrección ortográfica

en: Check Spelling
gl: Comprobar a ortografía

en: Spelling
gl: Ortografía

en: Add to Dictionary
gl: Engadir ao dicionario
