FormulaShape - en to gl translation catalogue (51 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
gl: Engadir texto á formula

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
gl: Cambiar as filas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
gl: Engadir texto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
gl: Inserir unha fila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
gl: Retirar a fila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
gl: Inserir unha columna

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
gl: Retirar a columna

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
gl: Inserir elementos de fórmula.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
gl: Retirar elementos de fórmula

[ctx: @title:group]
en: Edit
gl: Editar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
gl: Fonte:

[ctx: @title:group]
en: Insert
gl: Inserir

en: Arrows
gl: Frechas

en: Greek
gl: Grego

en: Relations
gl: Relacións

en: Operators
gl: Operadores

en: Miscellaneous
gl: Varios

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Elements:
gl: Elementos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Symbols:
gl: Símbolos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Actions:
gl: Accións:

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
gl: Cargar…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
gl: Gardar…

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
gl: Este documento contén unha ligazón a un documento externo
    %1

en: Confirmation Required
gl: Requírese confirmación

en: Download
gl: Descargar

en: Skip
gl: Omitir

en: Formula
gl: Fórmula

en: A formula
gl: Unha fórmula

en: Insert fenced element
gl: Inserir un elemento delimitado

en: Insert enclosed element
gl: Inserir un elemento encadrado

en: Insert root
gl: Inserir unha raíz

en: Insert square root
gl: Inserir unha raíz cadrada

en: Insert fraction
gl: Inserir unha fracción

en: Insert bevelled fraction
gl: Inserir unha fracción en oblicuo

en: Insert 3x3 table
gl: Inserir unha táboa de 3x3

en: Insert 2 dimensional vector
gl: Inserir un vector bidimensional

en: Insert subscript
gl: Inserir un subíndice

en: Insert superscript
gl: Inserir un superíndice

en: Insert sub- and superscript
gl: Inserir un subíndice e un superíndice

en: Insert overscript
gl: Inserir un índice superior

en: Insert underscript
gl: Inserir un índice inferior

en: Insert under- and overscript
gl: Inserir índice superior e inferior

en: Insert row
gl: Inserir unha fila

en: Insert column
gl: Inserir unha columna

en: Remove row
gl: Retirar a fila

en: Remove column
gl: Retirar a columna

en: Formula editing
gl: Edición de fórmulas

en: Mode:
gl: Modo:

en: Parse error.
gl: Erro de procesamento.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
gl: Editar a fórmula con sintaxe LaTeX ou Matlab

en: Edit formula with LaTeX syntax
gl: Editar a fórmula con sintaxe LaTeX
