TableShape - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Rename
gl: Renomear

en: Add
gl: Engadir

en: Remove
gl: Retirar

en: Enter Name:
gl: Inserir o nome:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
gl: Este documento contén unha ligazón a un documento externo
    %1

en: Confirmation Required
gl: Precísase confirmación

en: Download
gl: Descargar

en: Skip
gl: Omitir

en: Spreadsheet
gl: Folla de cálculo

en: Spreadsheet Shape
gl: Obxecto de folla de cálculo

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
gl: Importar o ficheiro de folla de cálculo de OpenDocument

en: Import
gl: Importar

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
gl: Exportar o ficheiro de folla de cálculo de OpenDocument

en: Export
gl: Exportar

en: Sheets
gl: Follas

en: Sheet:
gl: Folla:

en: Selected Sheet
gl: Folla seleccionada

en: View Options
gl: Opcións da vista

en: Table editing
gl: Edición de táboas

en: Area is too large.
gl: A área é grande de máis.

en: Hide Row
gl: Agochar a fila

en: Height: %1 %2
gl: Altura: %1 %2

en: Hide Column
gl: Agochar a columna

en: Width: %1 %2
gl: Anchura: %1 %2
