ChangecasePlugin - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Change case
gl: Cambiar as maiúsculas

en: Sentence case
gl: Maiúsculas na frase

en: lowercase
gl: minúsculas

en: UPPER CASE
gl: MAIÚSCULAS

en: Initial Caps
gl: Maiúsculas iniciais

en: tOGGLE cASE
gl: cONMUTAR aS mAIÚSCULAS

en: Change Case...
gl: Cambiar as Maiúsculas…
