koffice-dockers - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
gl: Non se atoparon formas na colección! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
gl: Non é un ficheiro correcto de Calligra: %1

en: No body tag found in file: %1
gl: Non se atopa unha etiqueta no corpo do ficheiro: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
gl: Non se atopa etiqueta office:drawing ningunha no ficheiro: %1

en: No shapes found in file: %1
gl: Non se atoparon formas no ficheiro: %1

en: Add Shape
gl: Engadir unha forma

en: More
gl: Máis

en: Open Shape Collection
gl: Abrir a colección de formas

en: Remove Shape Collection
gl: Retirar a colección de formas

en: Default
gl: Predeterminada

en: Geometrics
gl: Xeométricas

en: Arrows
gl: Frechas

en: Funny
gl: Gracioso

en: Collection Error
gl: Colección de erros

en: Shape Properties
gl: Propiedades da forma

en: Snap Settings
gl: Configuración de aliñamento
