PictureShape - en to gl translation catalogue (22 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
gl: Cambiar a imaxe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
gl: Cortar a imaxe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
gl: Cambiar o modo de cor da imaxe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
gl: Imaxe de contorno (por análise de imaxe)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
gl: Retirar o contorno de imaxe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
gl: Substituír a imaxe…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
gl: Manter as proporcións.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
gl: Esquerda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
gl: Dereita:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
gl: Abaixo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
gl: Arriba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, bnFill)
en: Reset
gl: Restaurar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
gl: Contorno (por análise de imaxe)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
gl: Modo de cor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
gl: Recortar

en: Image
gl: Imaxe

en: Image shape that can display jpg, png etc.
gl: Moldura de imaxe que pode mostrar un jpg, png etc.

en: Standard
gl: Estándar

en: Greyscale
gl: Escala de grises

en: Monochrome
gl: Monocromático

en: Watermark
gl: Marca de auga

en: Picture editing
gl: Edición gráfica
