kspread_plugin_tool_calendar - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
gl: A data de remate vai antes que a de comezo. Asegúrese de que a data de remate vai despois da data de comezo.

en: Error
gl: Erro

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
gl: Os calendarios non deberían pasar do 10 anos de longo. Se precisase un calendario maior que iso debería crear varios separados.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
gl: A data de comezo e a de remates son a mesma!. Só se inserirá un día. Quere proseguir?

en: Warning
gl: Advertencia

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
gl: Crear un calendario maior que un ano pode consumir bastante espazo no disco. Quere seguir?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
gl: A área onde o calendario se insire non está baleira. Seguro que quere seguir e sobrescribir os datos que alí haxa?. Se escolle «Non» a área que faría falta para o calendario desexado escollerase de maneira que poida ver que datos se sobrescribirán.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
gl: Inserir un calendario

en: Calendar from %1 to %2
gl: Calendario de %1 a %2

en: week
gl: semana

en: Calendar
gl: Calendario

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
gl: Ferramenta de calendario

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
gl: Inserir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
gl: Data de comezo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
gl: Data de remate:
