kspreadsolver - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
gl: Optimizador de funcións…

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Ferramentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
gl: Precisión:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
gl: Máximo de iteracións:

en: Function Optimizer
gl: Optimizador de funcións

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
gl: Optimización

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
gl: Maximizar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
gl: Minimizar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
gl: Valor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
gl: Parámetros:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
gl: Función:
