koconverter - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: CalligraConverter
gl: Convertedor de Calligra

en: Calligra Document Converter
gl: Convertedor de documentos de Calligra

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
gl: © 2001-%1 Desenvolvedores de Calligra

en: Input file
gl: Ficheiro de entrada

en: Output file
gl: Ficheiro de saída

en: Make a backup of the destination file
gl: Facer unha copia de seguridade do ficheiro de destino

en: Batch mode: do not show dialogs
gl: Modo por lotes: non mostra diálogos

en: Interactive mode: show dialogs (default)
gl: Modo interactivo: mostra diálogos (predeterminado)

en: Mimetype of the output file
gl: Mimetype do ficheiro de saída

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
gl: A orientación do impreso. Isto pode ser en horizontal ou vertical.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
gl: O tamaño do papel. A4, legal, carta…

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
gl: O tamaño da marxe do papel. O predeterminado é 0.2.

en: Two arguments required
gl: Requírense dous argumentos

en: Mimetype for input file %1 not found!
gl: Non se atopou o mimetype do ficheiro de entrada %1!

en: Mimetype not found %1
gl: Non se atopou o mimetype %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
gl: Non se atopou o mimetype así que inténteo usando a opción -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
gl: *** Fallou a conversión! ***
