krossmodulekspread - en to gl translation catalogue (255 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Ferramentas

en: No such script.
gl: Non hai tal script.

en: No such script function.
gl: Non hai tal función no script.

en: No return value.
gl: Sen valor de retorno.

en: Scriptfile "%1" does not exist.
gl: Non existe o ficheiro de script «%1».

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
gl: O ficheiro de script «%1» non é executábel. Defina o atributo de executábel no ficheiro.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
gl: O ficheiro de script «%1» está nun directorio temporal. Denégase a execución.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
gl: Non se puido executar o ficheiro do script «%1»

en: Errors on execution of scripts.
gl: Houbo erros ao executar os scripts.

en: Sheet
gl: Folla

en: Cell
gl: Cela

en: Range
gl: Intervalo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
gl: Estabelecer os valores

[ctx: Menu]
en: File
gl: Ficheiro

en: New
gl: Novo

en: Open...
gl: Abrir…

en: Save
gl: Gardar

en: Save As...
gl: Gardar como…

[ctx: Menu]
en: Edit
gl: Editar

[ctx: Menu]
en: Build
gl: Construír

en: Compile
gl: Compilar

en: Execute
gl: Executar

en: Open File
gl: Abrir un ficheiro

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
gl: <qt>Non se puido abrir o ficheiro «%1».<br> <br> %2</qt>

en: Error
gl: Erro

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
gl: <qt>Non se puido gardar o ficheiro «%1».<br><br>%2</qt>

en: Save File
gl: Gardar o ficheiro

en: Compiled! %1
gl: Compilouse! %1

en: Executed! %1
gl: Executouse! %1

en: Name
gl: Nome

en: Type
gl: Tipo

en: Console
gl: Consola

en: Inspect
gl: Inspeccionar

en: CSV Export
gl: Exportar a CSV

en: Export to CSV File
gl: Exportar a un ficheiro CSV

[ctx: Options page name]
en: Save
gl: Gardar

en: All Files
gl: Todos os ficheiros

en: Comma-Separated-Value Files
gl: Ficheiros con valores separados por comas

[ctx: Options page name]
en: Export
gl: Exportar

en: Export Sheets and ranges
gl: Exportar follas e intervalos

en: Comma Separated Value Options
gl: Opcións dos valores separados por comas

en: Options
gl: Opcións

en: No CSV file chosen
gl: Non se escolleu ningún ficheiro CSV.

en: CSV Import
gl: Importación CSV

en: Import from CSV File
gl: Importar dun ficheiro CSV

en: Open
gl: Abrir

en: Import to sheet beginning at cell
gl: Importar na folla comezando desde a cela

en: No current sheet.
gl: Non hai ningunha folla escollida.

en: Invalid sheet "%1" defined.
gl: Hai definida unha folla incorrecta, «%1».

en: Invalid cell "%1" defined.
gl: Hai definida unha cela incorrecta, «%1».

en: File '%1' not found.
gl: Non se atopou o ficheiro «%1».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
gl: Delimitador:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
gl: Terminador de liña

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
gl: Carácter de escape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
gl: Comiñas dobres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
gl: Carácter de cita:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
gl: Cita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
gl: Omitir espazo inicial

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
gl: Estrito

en: No such file "%1" to read from.
gl: Non é posíbel ler o ficheiro «%1», non existe.

en: Failed to open the file "%1".
gl: Non se puido abrir o ficheiro «%1».

en: No sheets which could be exported to HTML.
gl: Non existen follas que poder exportar a HTML.

en: Failed to create HTML file "%1":
    %2
gl: Non se puido crear o ficheiro HTML «%1»:
    %2

en: HTML Export
gl: Exportar a HTML

en: Read from OpenDocument Spreadsheet File
gl: Ler dun ficheiro de folla de cálculo de OpenDocument

en: OpenDocument Spreadsheet Files
gl: Ficheiro de folla de cálculo de OpenDocument

en: Save to HTML File
gl: Gardar nun ficheiro HTML

en: HTML Documents
gl: Documentos HTML

en: HTML Document Information
gl: Información do documento HTML

en: Info
gl: Información

en: Style of the HTML Document
gl: Estilos do documento HTML

en: Styles
gl: Estilos

en: Overwrite file?
gl: Quere substituír o ficheiro?

en: The file "%1" does already exist. Overwrite the file?
gl: O ficheiro «%1» xa existe, quere substituílo?

en: Export aborted.
gl: Interrompeuse a exportación.

en: Exporting...
gl: Exportando…

en: Initialize...
gl: Inicializar…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
gl: Título:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
gl: Asunto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
gl: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
gl: Correo electrónico:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
gl: Palabras clave:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
gl: Nome do ficheiro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
gl: Data:

en: Save to Log File
gl: Gardar no ficheiro de rexistro

en: Log File
gl: Ficheiro de rexistro

en: Aborted.
gl: Interrompido.

en: Failed to write Log File "%1":
    %2
gl: Non se puido escribir o ficheiro de rexistro «%1»:
    %2

en: Failed to create listener for sheetname '%1' and range '%2'
gl: Non se puido crear un proceso de escoita para a filla «%1» e o intervalo «%2».

en: Failed to create listener
gl: Non se puido crear un proceso de escoita.

en: Sheet name changed
gl: Cambiou o nome da folla.

en: Show sheet %1
gl: Mostrar a folla %1

en: Hide sheet %1
gl: Agochar a folla %1

en: Action
gl: Acción

en: Cell Name
gl: Nome da cela

en: Cell Value
gl: Valor da cela

en: Sheet Name
gl: Nome da folla

en: Cell Name if selection changed
gl: Nome da cela se cambia a selección

en: Cell Value if selection changed
gl: Valor da cela se cambia a selección

en: Sheet Name if sheet changed
gl: Nome da folla se cambia

en: Failed to connect with the Orca HTTP-Server.
gl: Non se puido conectar co servidor HTTP de Orca.

en: Url:
gl: URL:

en: <qt>Failed to import the ODFPY python module.<br><br>To use this odfpyexport.py python script to export to OpenDocument you need to install the <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python module.</qt>
gl: <qt>Non se puido importar o módulo ODFPY de Python.<br> <br> Para exportar a OpenDocument emprégase o script «odfpyexport.py», que á súa vez necesita o módulo ODFPY de Python. Terá que instalar <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a>.</qt>

en: Invalid range for sheet "%1" cause left column value "%2" is bigger than right column value "%3".
gl: O intervalo para a folla «%1» é incorrecto, xa que o valor da columna esquerda, «%2», supera ao da columna dereita, «%3».

en: Invalid range for sheet "%1" cause top row value "%2" is bigger than bottom row value "%3".
gl: O intervalo para a folla «%1» é incorrecto, xa que o valor da fila superior, «%2», supera ao da fila inferior, «%3».

en: OpenDocument Text
gl: Texto de OpenDocument

en: OpenDocument Spreadsheet
gl: Folla de cálculo de OpenDocument

en: No OpenDocument Spreadsheet file to read from defined.
gl: Non se definiu ningún ficheiro de folla de calculo de OpenDocument do que ler.

en: OdfPy Export
gl: Exportación OdfPy

en: Save to OpenDocument File
gl: Gardar nun ficheiro de OpenDocument

en: All Supported Files
gl: Todos os ficheiros admitidos

en: Export Sheets
gl: Exportar follas

en: Sheets
gl: Follas

en: No OpenDocument file to write defined.
gl: Non se definiu ningún ficheiro de OpenDocument no que escribir.

en: The PYREGEXP() function replaces substring in the input string with a given string using regular expression.
gl: A función PYREGEXP() substitúe, na cadea de entrada, a parte que coincida cunha expresión regular dada coa cadea de substitución indicada.

en: PYREGEXP(string)
gl: PYREGEXP(cadea)

en: The input string.
gl: A cadea de entrada.

en: The regular expression.
gl: A expresión regular.

en: Replace with.
gl: A cadea de substitución.

en: PYREGEXP("Some String","(S|m)","A")
gl: PYREGEXP("Unha cadea","(U|a)","A")

en: Invalid regexp
gl: Expresión regular incorrecta.

en: The PYTIME() function displays the current datetime.
gl: A función PYTIME() mostra a data e hora actuais.

en: PYTIME(string)
gl: PYTIME(cadea)

en: The datetime format string.
gl: A cadea co formato para a data e a hora.

en: Invalid format
gl: Formato incorrecto.

en: This function returns the probability density function of the normal distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución normal.

en: If true, log of the result will be returned instead. This is useful if the result would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
gl: Se o seu valor é verdadeiro (True), devolverase o rexistro do resultado. Útil se o resultado sería inferior a 0. O valor predeterminado é falso (False).

en: mean of the distribution
gl: valor esperado da distribución

en: observation
gl: observación

en: standard deviation of the distribution
gl: desviación estándar da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the normal distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución normal.

en: If true (the default), the lower tail of the distribution is considered.
gl: Se o seu valor é verdadeiro (True) —o valor predeterminado— considerarase a cola inferior da distribución.

en: If true, log of the probability is used. This is useful if the probability would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
gl: Se o seu valor é verdadeiro (True), usarase o rexistro da probabilidade. Útil se a probabilidade sería inferior a 0. O valor predeterminado é falso (False).

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the normal distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución normal.

en: probability
gl: probabilidade

en: This function returns the probability density function of the log-normal distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución log-normal.

en: mean of the underlying normal distribution
gl: valor esperado da distribución normal subxacente

en: standard deviation of the underlying normal distribution
gl: desviación estándar da distribuición normal subxacente

en: This function returns the cumulative distribution function of the log-normal distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución log-normal.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the log-normal distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución log-normal.

en: This function returns the probability density function of the gamma distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución gamma.

en: the scale parameter of the distribution
gl: o parámetro de escala da distribución

en: the shape parameter of the distribution
gl: o parámetro de forma da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the gamma distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución gamma.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the gamma distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución gamma.

en: This function returns the probability density function of the beta distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución beta.

en: the first shape parameter of the distribution
gl: o primeiro parámetro de forma da distribución

en: the second scale parameter of the distribution
gl: o segundo parámetro de escala da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the beta distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución beta.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the beta distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución beta.

en: This function returns the probability density function of the Student t distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución t de Student.

en: the number of degrees of freedom of the distribution
gl: o número de graos de liberdade da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the Student t distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución t de Student.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Student t distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución t de Student.

en: This function returns the probability density function of the F distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución F.

en: the first number of degrees of freedom of the distribution
gl: o primeiro número de graos de liberdade da distribución

en: the second number of degrees of freedom of the distribution
gl: o segundo número de graos de liberdade da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the F distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución F.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the F distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución F.

en: This function returns the probability density function of the chi-square distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución de Pearson.

en: This function returns the cumulative distribution function of the chi-square distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución de Pearson.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the chi-square distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución de Pearson.

en: This function returns the probability density function of the Weibull distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución de Weibull.

en: This function returns the cumulative distribution function of the Weibull distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución de Weibull.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Weibull distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución de Weibull.

en: This function returns the probability density function of the Poisson distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución de Poisson.

en: the mean of the distribution
gl: o valor esperado da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the Poisson distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución de Poisson.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Poisson distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución de Poisson.

en: This function returns the probability density function of the exponential distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución exponencial.

en: This function returns the cumulative distribution function of the exponential distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución exponencial.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the exponential distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución exponencial.

en: This function returns the probability density function of the binomial distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución binomial.

en: the number of trials
gl: o número de ensaios

en: the probability of success in each trial
gl: a probabilidade de éxito en cada ensaio

en: This function returns the cumulative distribution function of the binomial distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución binomial.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the binomial distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución binomial.

en: This function returns the probability density function of the negative binomial distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución binomial negativa.

en: This function returns the cumulative distribution function of the negative binomial distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución binomial negativa.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the negative binomial distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución binomial negativa.

en: This function returns the probability density function of the hypergeometric distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución hiperxeométrica.

en: the number of balls drawn
gl: o número de bólas debuxadas

en: the number of black balls
gl: o número de bólas negras

en: the number of red balls
gl: o número de bólas vermellas

en: This function returns the cumulative distribution function of the hypergeometric distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución hiperxeométrica.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the hypergeometric distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución hiperxeométrica.

en: This function returns the probability density function of the geometric distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución xeométrica.

en: This function returns the cumulative distribution function of the geometric distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución xeométrica.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the geometric distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución xeométrica.

en: This function returns the probability density function of the Cauchy distribution.
gl: Esta función devolve a función de densidade de probabilidade da distribución de Cauchy.

en: the center of the distribution
gl: o centro da distribución

en: This function returns the cumulative distribution function of the Cauchy distribution.
gl: Esta función devolve a función de distribución acumulativa da distribución de Cauchy.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Cauchy distribution.
gl: Esta función devolve a función cuantil de probabilidade —a inversa da función de distribución acumulativa— da distribución de Cauchy.

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
gl: Importar

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
gl: Importar contido

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
gl: Ficheiro CVS

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
gl: Importar dun ficheiro de campos separados por comas

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
gl: Ficheiro vCard

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
gl: Importar desde un ficheiro vCard

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
gl: Exportar

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
gl: Exportar o contido

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
gl: Exportar a un ficheiro de campos separados por comas

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
gl: Ficheiro HTML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
gl: Exportar a un Ficheiro HTML

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
gl: Ficheiro OdfPy

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
gl: Exportar a un ficheiro de OpenDocument

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
gl: Funcións

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
gl: Scripts de funcións de fórmula

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
gl: Funcións para o ambiente de programación R para análise de datos e gráficos

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
gl: Función de fórmula financeira Yahoo!

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
gl: Función de fórmula de tempo meteorolóxico de Yahoo!

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
gl: Función de fórmula de tempo

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
gl: Función de fórmula de expresión regular

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
gl: Ferramentas

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
gl: Scripts variados

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
gl: Visor XML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
gl: Script en Python para ver unha representación XML do documento actual de OpenDocument

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
gl: Lector de pantalla Orca

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
gl: Cambios no rexistro nas celas dun ficheiro

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
gl: Trebellos de doca de scripting

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
gl: Consola Python

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
gl: Docker de consola interactiva en python

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
gl: Fragmentos de Ruby

en: Import vCard
gl: Importar vCard

en: vCard Files
gl: Ficheiros vCard

en: Open OpenDocument File
gl: Abrir un ficheiro de OpenDocument

en: OpenDocument Files
gl: Ficheiros de OpenDocument

en: Failed to read the manifest
gl: Non se puido ler o manifesto.

en: Failed to extract "%1" to "%2"
gl: Non se puido extraer «%1» de «%2».

en: <qt>Failed to execute program:<br><br>%1 "%2"</qt>
gl: <qt>Non se puido executar o programa:<br><br>%1 «%2»</qt>

en: Open with...
gl: Abrir con…

en: Filter
gl: Filtro

en: No program defined.
gl: Non definiu programa ningún.

en: Compare...
gl: Comparar…

en: Compare with OpenDocument file:
gl: Comparar co ficheiro de OpenDocument:

en: No OpenDocument file to compare with selected.
gl: Non se seleccionou ningún ficheiro de OpenDocument co que facer a comparación.

en: No command selected.
gl: Non se seleccionou ningunha orde.

en: The OpenDocument file does not contain any file named "%1"
gl: O ficheiro de OpenDocument non contén ningún ficheiro chamado «%1».

en: The YFINANCE() function uses the Yahoo! Finance Web Service to display stock values of a defined ticker symbol.
gl: A función YFINANCE() emprega o servizo web Yahoo! Finance para mostrar valores de mercado da barra de cotización do símbolo indicado.

en: YFINANCE(string,string,string)
gl: YFINANCE(cadea,cadea,cadea)

en: The ticker symbol.
gl: O símbolo da barra de cotizacións.

en: The date.
gl: A data.

en: The type: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.
gl: O tipo: Date, Open, High, Low, Close, Volume ou AdjClose.

en: Invalid symbol
gl: O símbolo é incorrecto.

en: Invalid date
gl: A data é incorrecta.

en: Invalid type
gl: O tipo é incorrecto.

en: Web services request failed
gl: A solicitude aos servizos web fallou.

en: No stock
gl: Non hai accións.

en: Invalid stock
gl: Accións incorrectas.

en: The YWEATHER() function uses the Yahoo! Weather Web Service to display the weather of a location.
gl: A función YWEATHER() emprega o servizo web Yahoo! Weather para mostrar a información meteorolóxica dun lugar.

en: YWEATHER(string;string)
gl: YWEATHER(cadea;cadea)

en: The US zip code, Location ID or cell that contains them.
gl: O código postal dos Estados Unidos, o identificador do lugar ou a cela que contén un destes datos.

en: Units for temperature. f=Fahrenheit and c=Celsius
gl: Unidades para a temperatura: f (Fahrenheit) ou c (Celsius).

en: Invalid location
gl: O lugar é incorrecto.

en: Invalid condition
gl: A condición é incorrecta.
