calligra - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Change case
he: החלפת בין אותיות רישיות/רגילות

en: Sentence case
he: אות רישית בתחילת משפט

en: lowercase
he: אותיות רגילות

en: UPPER CASE
he: אותיות גדולות

en: Initial Caps
he: אותיות פתיחה

en: tOGGLE cASE
he: החלפת רגילות ברישיות ולהפך

en: Change Case...
he: החלפת מצב רישיות…
