calligra - en to he translation catalogue (872 entries)

en: Draw path
he: ציור נתיב

en: Freehand path
he: נתיב ביד חופשית

en: Angle snapping delta:
he: הפרש הצמדת זווית:

en: Activate angle snap:
he: הפעלת הצמדת זווית:

en: Angle Constraints
he: מגבלות זווית

en: Line
he: קו

en: Precision:
he: דיוק:

[ctx: The raw line data]
en: Raw
he: גולמי

en: Curve
he: עיקול

en: Straight
he: ישר

en: Optimize
he: מיטוב

en: Pencil
he: עיפרון

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Connection
he: החלפת חיבור

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change parameter
he: החלפת משתנה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
he: המרה לנתיב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Break subpath at points
he: שבירת תת־נתיב בנקודות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Combine paths
he: שילוב נתיבים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move control point
he: העברת נקודת בקרה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set fill rule
he: הגדרת כלל מילוי

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert points
he: הוספת נקודות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge points
he: מיזוג נקודות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move points
he: העברת נקודות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove points
he: הסרת נקודות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set point type
he: הגדרת סוג נקודה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reverse paths
he: היפוך נתיבים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Break subpath
he: פירוק תת־נתיב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change segments to curves
he: החלפת מקטעים לעיקולים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change segments to lines
he: החלפת מקטעים לקווים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set marker
he: הגדרת סמן

[ctx: (qtundo-format)]
en: Align shapes
he: יישור צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set background
he: הגדרת רקע

[ctx: (qtundo-format)]
en: Clip Shape
he: חיתוך צורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
he: יצירת צורה

[ctx: (qtundo-format) Delete one shape]
en: Delete shape
he: מחיקת צורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete shape | Delete shapes
he[0]: מחיקת צורה
he[1]: מחיקת צורות
he[2]: מחיקת צורות
he[3]: מחיקת צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Distribute shapes
he: פיזור צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Group shapes
he: קיבוץ צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add shapes to group
he: הוספת צורות לקבוצה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Keep Aspect Ratio
he: שמירה על יחס גובה־רוחב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lock shapes
he: נעילת צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move shapes
he: הזזת צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Shape
he: שינוי שם צורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder shapes
he: שינוי סדר צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape RunAround
he: החלפת הגלישה מסביב לצורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Shadow
he: הגדרת הצללה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Resize shapes
he: שינוי גודל צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set stroke
he: הגדרת קו מתאר

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set opacity
he: הגדרת אטימות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unclip Shape
he: ביטול חיתוך צורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Unclip Shapes
he: ביטול חיתוך צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ungroup shapes
he: פירוק צורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Close subpath
he: סגירת תת־נתיב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Join subpaths
he: צירוף תת־נתיבים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove subpath
he: הסרת תת־נתיב

en: Standard
he: רגיל

en: Lines
he: קווים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTypeDesc)
en: Type:
he: סוג:

en: Tie
he: קשר

en: A connection between two other shapes
he: חיבור בין שתי צורות אחרות

en: Show Grid
he: הצגת רשת

en: Shows or hides grid
he: הצגת או הסתרת רשת

en: Simple path shape
he: צורת נתיב פשוטה

en: A simple path shape
he: צורת נתיב פשוטה

en: %1 Options
he: אפשרויות %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Shapes
he: הדבקת צורות

en: Active tool: %1
he: כלי פעיל: %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Image
he: הדבקת תמונה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nodeSnapGuide)
en: Nodes
he: מפרקים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, extensionSnapGuide)
en: Extension of lines
he: הארכה של קווים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, boundingBoxSnapGuide)
en: Bounding box of shape
he: תיבה תוחמת של צורה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, snapDistance)
en: Proximity distance where snapping happens
he: מרחק להצמדה אוטומטית

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, snapDistance)
en:  px
he:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, orthogonalSnapGuide)
en: Orthogonal
he: מאונך

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, intersectionSnapGuide)
en: Intersection of lines
he: הצטלבות קווים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, lineGuideSnapGuide)
en: Guide lines
he: קווים מנחים

en: Embedded svg shape
he: צורת svg מוטמעת

en: Create object
he: יצירת פריט

en: Pan
he: הסטה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Segment
he: החלפת מקטע

en: Corner point
he: נקודת פינה

en: Smooth point
he: נקודה חלקה

en: Symmetric Point
he: נקודה סימטרית

en: Make curve point
he: הפיכה לנקודת פיתול

en: Make line point
he: הפיכה לנקודת קו

en: Segment to Line
he: מקטע לקו

en: Segment to Curve
he: מקטע לעיקול

en: Insert point
he: הוספת נקודה

en: Remove point
he: הסרת נקודה

en: Break at point
he: שבירה בנקודה

en: Break at segment
he: קטיעה במקטע

en: Join with segment
he: צירוף למקטע

en: Merge points
he: מיזוג נקודות

en: To Path
he: לנתיב

en: Line/Curve
he: קו/עיקול

en: Drag to move handle.
he: גרירה תזיז את הידיות.

en: Drag to move point. Shift click to change point type.
he: גרירה תזיז את הנקודה. עם Shift להחלפת סוג הנקודה.

en: Drag to move control point.
he: גרירה תזיז את נקודת הבקרה.

en: Drag to change curve directly. Double click to insert new path point.
he: אפשר לגרור כדי לשנות את העיקול ישירות. לחיצה כפולה כדי להוסיף נקודה חדשה בנתיב.

en: Press B to break path at selected point.
he: לחיצה על B תשבור את הנתיב בנקודה הנבחרת.

en: Press B to break path at selected segments.
he: לחיצה על B תקטע את הנתיב במקטעים הנבחרים.

en: Path editing
he: עריכת נתיבים

en: Zoom
he: תקריב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomInButton)
en: Zoom In
he: התקרבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, zoomOutButton)
en: Zoom Out
he: התרחקות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, corner) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, smooth) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, symmetric) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, lineSegment) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, curveSegme
en: ...
he: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, convertToPath)
en: Convert To Path
he: המרה לנתיב

[ctx: Default text for undo action]
en: Undo
he: הסגה

en: Undo %1
he: הסגת %1

[ctx: Default text for redo action]
en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Redo %1
he: ביצוע %1 מחדש

en: <empty>
he: <ריק>

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Undo
he: הסגה

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: File
he: קובץ

en: No autosave
he: אין שמירה אוטומטית

[ctx: unit symbol for minutes, leading space as separator]
en:  min
he:  דק׳

en: Autosave interval:
he: הפרש בין שמירות אוטומטיות:

en: Create backup file:
he: יצירת קובץ גיבוי:

[ctx: @option:check]
en: Show grid
he: הצגת רשת

[ctx: @option:check]
en: Snap to grid
he: הצמדה לרשת

en: Grid:
he: רשת:

en: Grid color:
he: צבע הרשת:

[ctx: Horizontal grid spacing]
en: Horizontal spacing:
he: ריווח אופקי:

[ctx: Vertical grid spacing]
en: Vertical spacing:
he: ריווח אנכי:

en: Units:
he: יחידות:

en: Handle radius:
he: רדיוס ידית:

en: Grab sensitivity:
he: רגישות תפיסה:

en: Paste offset:
he: היסט הדבקה:

[ctx: @option:check]
en: Paste at Cursor
he: הדבקה במקום של הסמן

en: Only print and exit
he: רק הדפס וצא

en: Open a new document based on the given template (desktopfile name)
he: פתיחת מסמך חדש שמבוסס על קובץ התבנית שסופק (שם desktopfile)

en: Open a new document based on the given template file
he: פתיחת מסמך חדש שמבוסס על קובץ התבנית שסופק

en: Override display DPI
he: עקוף את הגדרת הנקודות לאינץ' של התצוגה

en: Only export to PDF and exit
he: רק לייצא ל־PDF ולצאת

en: Filename for export-pdf
he: שם קובץ ל־PD מיוצא

en: just load the file and then exit
he: פשוט לטעון את הקובץ ולצאת

en: load the file, show the window and progressbar and then exit
he: לטעון את הקובץ, להציג את החלון וסרגל ההתקדמות ולצאת

en: Filename to write profiling information into.
he: שם קובץ שאליו ייכתבו פרטי השוואת הביצועים.

en: Load a file and save it as an ODF file. Meant for debugging.
he: לטעון קובץ ולשמור אותו כקובץ ODF. מיועד לניפוי שגיאות.

en: File(s) or URL(s) to open
he: קבצים או כתובות לפתיחה

en: You are running a 32 bits build on a 64 bits Windows.
    This is not recommended.
    Please download and install the x64 build instead.
he: הגרסה שמופעלת כרגע היא 32 סיביות על גבי Windows ב־64 סיביות.
    זה לא מצב מומלץ.
    נא להוריד ולהתקין את מהדורת x64 במקום.

en: %1: Critical Error
he: %1: שגיאה משמעותית

en: Essential application components could not be found.
    This might be an installation issue.
    Try restarting or reinstalling.
he: חלקים חיוניים ביישום לא נמצאים.
    יכול להיות שזאת תקלה בהתקנה.
    נא לנסות להפעיל או להתקין מחדש.

en: No template found for: %1
he: לא נמצאה תבנית עבור: %1

en: Too many templates found for: %1
he: נמצאו יותר מדי תבניות עבור: %1

en: Template %1 failed to load.
he: טעינת התבנית %1 לא הצליחה.

en: No template found at: %1
he: לא נמצאה תבנית תחת: %1

[ctx: @title:window]
en: Recover Files
he: שחזור קבצים

en: Discard All
he: התעלמות מהכול

en: The following autosave file can be recovered:
he: אפשר לשחזר את קובץ השמירה האוטומטית הבא:

en: The following autosave files can be recovered:
he: אפשר לשחזר את קובצי השמירה האוטומטית הבאים:

en: If you select Cancel, all recoverable files will be kept.
    If you press OK, selected files will be recovered, the unselected files discarded.
he: בחירה בביטול, כל הקבצים שניתן לשחזר יישמרו.
    לחיצה על אישור תשחזר את הקבצים שנבחרו, אלו שלא נבחרו יישארו במקומם.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template at application start up
he: תמיד להשתמש בתבנית הזאת עם טעינת היישום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_alwaysUseCheckBox)
en: Always use this template
he: תמיד להשתמש בתבנית הזאת

en: Making backup...
he: נוצר גיבוי…

en: Saving...
he: נשמר…

en: Could not save
    %1
he: אי אפשר לשמור את
    %1

en: Could not save %1
    Reason: %2
he: אי אפשר לשמור את %1
    הסיבה: %2

en: Document <i>%1</i> saved
he: המסמך <i>%1</i> נשמר

en: The password of this encrypted document is not known. Autosave aborted! Please save your work manually.
he: הסיסמה למסמך המוצפן הזה לא ידועה. השמירה האוטומטית בוטלה! נא לשמור את העבודה שלך ידנית.

en: Autosaving...
he: מתבצעת שמירה אוטומטית…

en: Error during autosave! Partition full?
he: אירעה שגיאה במהלך השמירה האוטומטית. המחיצה מלאה?

en: Could not create the file for saving
he: אי אפשר ליצור את הקובץ לשמירה

en: Not able to write '%1'. Partition full?
he: אי אפשר לכתוב את ‚%1’. המחיצה מלאה?

en: Not able to write RDF metadata. Partition full?
he: לא ניתן לכתוב נתוני על כ־RDF. המחיצה מלאה?

en: Error while trying to write '%1'. Partition full?
he: אירעה שגיאה במהלך הניסיון לכתוב את „%1”. המחיצה מלאה?

en: Malformed URL
    %1
he: כתובת שגויה
    %1

en: An autosaved file exists for this document.
    Do you want to open it instead?
he: קיים למסמך זה קובץ שנשמר אוטומטית.
    לפתוח אותו במקום זאת?

en: The file %1 does not exist.
he: הקובץ %1 לא קיים.

en: Opening Document
he: פתיחת מסמך

en: Could not create the filter plugin
he: לא ניתן ליצור תוסף סינון

en: Could not create the output document
he: לא ניתן ליצור את מסמך הפלט

en: File not found
he: הקובץ לא נמצא

en: Cannot create storage
he: לא ניתן ליצור אחסון

en: Bad MIME type
he: סוג תוכן/MIME שגוי

en: Error in embedded document
he: שגיאה במסמך המשובץ

en: Format not recognized
he: הסוג לא מזוהה

en: Not implemented
he: לא ממומש

en: Parsing error
he: שגיאת פענוח

en: Document is password protected
he: המסמך מוגן בסיסמה

en: Invalid file format
he: סוג הקובץ שגוי

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: Out of memory
he: נגמר הזיכרון

en: Empty Filter Plugin
he: תוסף מסנן ריק

en: Trying to load into the wrong kind of document
he: מתבצע ניסיון לטעון לסוג שגוי של מסמך

en: Failed to download remote file
he: הורדת הקובץ המרוחק נכשלה

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Could not open %2.
    Reason: %1.
    %3
he: לא ניתן לפתוח את %2.
    סיבה: %1.
    %3

en: Document <i>%1</i> loaded
he: המסמך <i>%1</i> נטען

en: Could not find %1
he: אי אפשר למצוא את %1

en: Parsing error in %1 at line %2, column %3
    Error message: %4
he: שגיאת פענוח ב־%1, בשורה %2, עמודה %3
    הודעת שגיאה: %4

en: %1 is not a file.
he: %1 אינו קובץ.

en: Could not open the file for reading (check read permissions).
he: אי אפשר לפתוח את הקובץ לקריאה (כדאי לבדוק את הרשאות הקריאה).

en: Could not read the beginning of the file.
he: אי אפשר לקרוא את תחילת הקובץ.

en: parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
he: שגיאת פענוח במסמך הראשי בשורה %1, עמודה %2
    הודעת שגיאה: %3

en: Not a valid Calligra file: %1
he: לא קובץ Calligra תקני: %1

en: Invalid document: no file 'maindoc.xml'.
he: מסמך שגוי: אין קובץ „maindoc.xml”.

en: Document <i>%1</i> contains several versions. Go to File->Versions to open an old version.
he: המסמך <i>%1</i> מכיל מספר גרסאות. יש לגשת לקובץ->גרסאות כדי לפתוח גרסה ישנה.

en: Untitled
he: ללא שם

en: <p>The document <b>'%1'</b> has been modified.</p><p>Do you want to save it?</p>
he: <p>המסמך <b>„%1”</b> השתנה.</p><p>לשמור אותו?</p>

en: Internal error: saveXML not implemented
he: שגיאה פנימית: saveXML לא מומש

en: Could not open
    %1
he: לא ניתן לפתוח את
    %1

en: Could not open %1
    Reason: %2
he: לא ניתן לפתוח את %1
    הסיבה: %2

en: a word processing
he: עיבוד תמלילים

en: a spreadsheet
he: גיליון נתונים

en: a presentation
he: מצגת

en: a chart
he: תרשים

en: a drawing
he: ציור

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
he: המסמך „%1” נערך.
    לשמור את השינויים או לבטל אותם?

en: Close Document
he: סגירת המסמך

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: Could not export file.
he: אי אפשר לייצא את הקובץ.

en: Missing Export Filter
he: מסנן ייצוא חסר

en: Could not import file of type
    %1
he: לא ניתן לייבא קובץ מסוג
    %1

en: Missing Import Filter
he: מסנן ייבוא חסר

en: Choose Filter
he: בחירת מסנן

en: Case Sensitive
he: תלוי רישיות

en: Match cases when searching
he: לבדוק התאמת רישיות בעת החיפוש

en: Match only whole words
he: לכידת מילים שלמות בלבד

en: Whole Words Only
he: מילים שלמות בלבד

en: Find from Cursor
he: איתור מהסמן

en: Start searching from the current cursor
he: להתחיל לחפש מהסמן הנוכחי

en: %1 unsaved document (%2)
he: מסמך %1 שלא נשמר (%2)

en: Export as PDF...
he: ייצוא כ־PDF…

en: Reload
he: ריענון

en: Versions...
he: גרסאות…

en: Open ex&isting Document as Untitled Document...
he: פתיחת מסמך קיים כמסמך &ללא שם…

en: E&xport...
he: יי&צוא…

en: En&crypt Document
he: הצ&פנת מסמך

en: &Uncompress to Directory
he: &חילוץ לתיקייה

en: &New View
he: תצוגה &חדשה

en: Document Information
he: פרטי מסמך

en: Full Screen Mode
he: מצב מסך מ&לא

en: Show Dockers
he: הצגת מעגנים

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Docker Titlebars
he: הצגת פסי כותרת למעגנים

en: Dockers
he: מעגנים

en: (write protected)
he: (מוגן מפני כתיבה)

en: Save as %1
he: שמירה בשם %1

en: Save
he: שמירה

en: %1 (unknown file type)
he: %1 (סוג קובץ לא מוכר)

en: <qt>Saving as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to save in this format?</qt>
he: <qt>שמירה בתור %1 עלולה לגרום לאובדן עיצוב ברמה כלשהי.<p>לשמור בתבנית הזאת בכל אופן?</qt>

en: Confirm Save
he: אישור שמירה

en: <qt>Exporting as a %1 may result in some loss of formatting.<p>Do you still want to export to this format?</qt>
he: <qt>ייצוא בתור %1 עלולה לגרום לאובדן עיצוב ברמה כלשהי.<p>לייצא לתבנית הזאת בכל אופן?</qt>

en: Confirm Export
he: אישור ייצוא

en: Export
he: ייצוא

en: untitled
he: ללא שם

en: Open Document
he: פתיחת מסמך

en: Import Document
he: ייבוא מסמך

en: Export as PDF
he: ייצוא ל־PDF

en: Cannot export to the specified file
he: לא ניתן לייצא לקובץ שצוין

en: Document
he: מסמך

en: Document - %1
he: מסמך - %1

en: You will lose all changes made since your last save
    Do you want to continue?
he: כל השינויים שערכת מאז השמירה האחרונה יאבדו
    להמשיך?

en: Warning
he: אזהרה

en: Show %1 Toolbar
he: הצגת סרגל כלים %1

en: Hide %1 Toolbar
he: הסתרת סרגל כלים %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openExistingButton)
en: Open Existing Document
he: פתיחת מסמך קיים

en: Recent Documents
he: מסמכים אחרונים

en: Custom Document
he: מסמך מותאם אישית

en: Stop
he: עצירה

en: Printing
he: הדפסה

en: Printing done
he: ההדפסה הושלמה

en: Close
he: סגירה

en: Stopped
he: נעצר

en: Open This Document
he: פתיחת המסמך הזה

[ctx: File modification date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Modified:</b></td><td>%1</td></tr>
he: <tr><td><b>מועד שינוי:</b></td><td>%1</td></tr>

[ctx: File access date and time. %1 is date time]
en: <tr><td><b>Accessed:</b></td><td>%1</td></tr>
he: <tr><td><b>מועד גישה:</b></td><td>%1</td></tr>

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Geometrics
he: גאומטריה

en: Arrows
he: חיצים

en: Funny
he: משעשע

en: Show Guides
he: הצגת קווים מנחים

en: Shows or hides guides
he: הצגת או הסתרת קווים מנחים

en: Create Template
he: יצירת תבנית

[ctx: Template name]
en: Name:
he: שם:

en: Group:
he: קבוצה:

en: &Add Group...
he: הו&ספת קבוצה…

en: &Remove
he: הס&רה

en: Picture
he: תמונה

en: &Preview
he: ת&צוגה מקדימה

en: Custom:
he: מותאם אישית:

en: &Select...
he: ב&חירה…

en: Use the new template as default
he: להשתמש בתבנית החדשה כברירת מחדל

en: Do you really want to overwrite the existing '%1' template?
he: לכתוב על התבנית הקיימת „%1”?

en: Add Group
he: הוספת קבוצה

en: Enter group name:
he: נא למלא שם לקבוצה:

en: This name is already used.
he: שם זה כבר בשימוש.

en: Do you really want to remove that group?
he: להסיר את הקבוצה הזאת?

en: Remove Group
he: להסיר קבוצה

en: Do you really want to remove that template?
he: להסיר את התבנית הזאת?

en: Remove Template
he: להסיר תבנית

en: Could not load picture.
he: לא ניתו לטעון את התמונה.

en: No picture available.
he: אין תמונה זמינה.

en: Use This Template
he: להשתמש בתבנית הזאת

en: Version
he: גרסה

en: Date & Time
he: תאריך ושעה

en: Saved By
he: נשמר על ידי

en: Comment
he: הערה

en: &Add
he: הוס&פה

en: &Modify
he: &שינוי

en: &Open
he: &פתיחה

en: A new version could not be added
he: אי אפשר להוסיף גרסה חדשה

en: Date: %1
he: תאריך: %1

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Shape
he: הוספת צורה

en: Active Author Profile
he: פרופיל כותב פעיל

[ctx: choice for author profile]
en: Anonymous
he: אלמוני

en: Default Author Profile
he: פרופיל כותב כברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: No store backend
he: אין מנגנון אחסון

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2
    Error message: %3
he: שגיאת פענוח במסמך הראשי בשורה %1, עמודה %2
    הודעת שגיאה: %3

[ctx: Page size]
en: US Letter
he: מכתב אמריקאי

[ctx: Page size]
en: US Legal
he: מסמך משפטי אמריקאי

[ctx: Page size]
en: Screen
he: מסך

[ctx: Page size]
en: Custom
he: מותאם אישית

[ctx: Page size]
en: US Executive
he: ניהולי אמריקאי

[ctx: Page size]
en: US Folio
he: פוליו אמריקאי

[ctx: Page size]
en: US Ledger
he: ספר חשבונות אמריקאי

[ctx: Page size]
en: US Tabloid
he: צהובון אמריקאי

en: Millimeters (mm)
he: מילימטרים (מ״מ)

en: Centimeters (cm)
he: סנטימטרים (ס״מ)

en: Decimeters (dm)
he: דצימטרים (ד״מ)

en: Inches (in)
he: אינצ׳ים (in)

en: Pica (pi)
he: פיקה (pi)

en: Cicero (cc)
he: קיקרו (cc)

en: Points (pt)
he: נקודות (נק׳)

en: Pixels (px)
he: פיקסלים (px)

en: Unsupported unit
he: יחידה לא נתמכת

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change master slide
he: החלפת שקופית הורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change master page
he: החלת עמוד הורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Layout
he: הגדרת פריסת עמוד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display master background
he: הצגת רקע הורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display slide background
he: הצגת רקע השקופית

[ctx: (qtundo-format)]
en: Display page background
he: הצגת רקע העמוד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show master shapes
he: הצגת צורות הורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide master shapes
he: הסתרת צורות הורה

[ctx: (qtundo-format) Delete one slide]
en: Delete slide
he: מחיקת שקופית

[ctx: (qtundo-format) Delete one page]
en: Delete page
he: מחיקת עמוד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
he[0]: מחיקת שקופית
he[1]: מחיקת שקופיות
he[2]: מחיקת שקופיות
he[3]: מחיקת שקופיות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete page | Delete pages
he[0]: מחיקת עמוד
he[1]: מחיקת עמודים
he[2]: מחיקת עמודים
he[3]: מחיקת עמודים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert slide
he: הוספת שקופית

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert page
he: הוספת עמוד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move slide | Move slides
he[0]: העברת שקופית
he[1]: העברת שקופיות
he[2]: העברת שקופיות
he[3]: העברת שקופיות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move page | Move pages
he[0]: העברת עמוד
he[1]: העברת עמודים
he[2]: העברת עמודים
he[3]: העברת עמודים

en: Configure
he: הגדרה

en: Misc
he: שונות

en: Grid
he: רשת

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
he: מסמך

en: Document Settings
he: הגדרות מסמך

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
he: מחבר

en: Author
he: מחבר

en: Select a master slide design:
he: בחירת עיצוב שקופית הורה:

en: Master Slide
he: שקופית הורה

en: Select a master page design:
he: בחירת עיצוב עמוד הורה:

en: Master Page
he: עמוד הורה

en: Slide %1
he: שקופית %1

en: Page  %1
he: עמוד %1

en: Layer
he: שכבה

en: Group
he: קבוצה

en: Shape
he: צורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Slide
he: שינוי שם שקופית

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Page
he: שינוי שם עמוד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Layer
he: שינוי שם שכבה

en: Slide
he: שקופית

en: Visible
he: גלוי

en: Locked
he: נעול

en: &Move Here
he: ה&עברה לכאן

en: &Copy Here
he: העתקה ל&כאן

en: C&ancel
he: &ביטול

en: Add a new slide or layer
he: הוספת שקופית או שכבה חדשות

en: Slides
he: שקופיות

en: Add a new page or layer
he: הוספת עמוד או שכבה חדשים

en: Page
he: עמוד

en: Delete selected objects
he: מחיקת העצמים הנבחרים

en: Raise selected objects
he: הגבהת העצמים הנבחרים

en: Lower selected objects
he: הנמכת העצמים הנבחרים

en: Minimal View
he: תצוגה מצומצמת

en: Detailed View
he: תצוגה מפורטת

en: Thumbnail View
he: תצוגת תמוניות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Enter the name of the new layer:
he: נא למלא שם לשכבה החדשה:

en: New Layer
he: שכבה חדשה

en: New layer
he: שכבה חדשה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Layer
he: יצירת שכבה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Layer
he: מחיקת שכבה

en: Could not delete all layers. At least one layer is required.
he: אי אפשר למחוק את כל השכבות. חייבת להישאר לפחות שכבה אחת.

en: Error deleting layers
he: שגיאה במחיקת שכבות

en: Add a new slide
he: הוספת שקופית חדשה

en: Add a new page
he: הוספת עמוד חדש

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Page %1
he: עמוד %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Slide | Paste Slides
he[0]: הדבקת שקופית
he[1]: הדבקת שקופיות
he[2]: הדבקת שקופיות
he[3]: הדבקת שקופיות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste Page | Paste Pages
he[0]: הדבקת עמוד
he[1]: הדבקת עמודים
he[2]: הדבקת עמודים
he[3]: הדבקת עמודים

en: Tools
he: כלים

en: D&elete
he: מ&חיקה

en: Snap to Grid
he: הצמדה לרשת

en: Show Master Pages
he: הצגת עמודי הורה

en: Show Rulers
he: הצגת סרגלים

en: Show/hide the view's rulers
he: הצגת/הסתרת סרגלי התצוגה

en: Show Page Margins
he: הצגת שולי עמוד

en: Show/hide the page margins
he: הצגת/הסתרת שולי העמוד

en: Insert Page
he: הוספת עמוד

en: Insert a new page after the current one
he: הוספת עמוד חדש אחרי הנוכחי

en: Copy Page
he: העתקת עמוד

en: Copy the current page
he: העתקת העמוד הנוכחי

en: Delete Page
he: מחיקת עמוד

en: Delete the current page
he: מחיקת העמוד הנוכחי

en: Master Page...
he: עמוד הורה…

en: Page Layout...
he: הגדרות עמוד...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Variable
he: משתנה

en: Import Document...
he: ייבוא מסמך…

en: Configure...
he: הגדרה…

en: Import Slideshow
he: ייבוא מצגת שקופיות

en: Could not import
    %1
he: לא ניתן לייבא
    %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change page layout
he: החלפת פריסת עמוד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundImage)
en: Set image ...
he: הגדרת תמונה…

en: Background
he: רקע

en: Page Background
he: רקע העמוד

en: Page Design
he: עיצוב העמוד

en: Slide Design
he: עיצוב השקופית

en: Use background of master page
he: להשתמש ברקע עמוד ההורה

en: Use background of master slide
he: להשתמש ברקע שקופית ההורה

en: Display shapes of master page
he: הצגת צורות עמוד ההורה

en: Display shapes of master slide
he: הצגת צורות שקופית ההורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change page background image
he: החלפת תמונת רקע עמוד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change slide background image
he: החלפת תמונת רקע שקופית

en: Master Slide %1/%2
he: שקופית הורה %1/%2

en: Slide %1/%2
he: שקופית %1/%2

en: Master Page %1/%2
he: עמוד הורה %1/%2

en: Page %1/%2
he: עמוד %1/%2

en: Clear
he: ניקוי

en: Subtract
he: חיסור

en: Multiply
he: הכפלה

en: Alpha mask
he: מסכת שקיפות

en: Alpha
he: שקיפות

en: Undefined operation in the alpha color space
he: פעולה לא מוגדרת במרחב צבעי השקיפות

en: L*a*b* (16-bit integer/channel, unmanaged)
he: L*a*b* (מספר שלם בגודל 16 סיביות/ערוץ, לא מנוהל)

en: Lightness
he: בהירות

en: a*
he: a*‎

en: b*
he: b*‎

en: RGB (16-bit integer/channel, unmanaged)
he: RGB (מספר שלם בגודל 16 סיביות/ערוץ, לא מנוהל)

en: RGB (8-bit integer/channel, unmanaged)
he: RGB (מספר שלם בגודל 8 סיביות/ערוץ, לא מנוהל)

en: Blue
he: כחול

en: Green
he: ירוק

en: Red
he: אדום

en: Undefined operation in the %1 space
he: פעולה לא מוגדרת במרחב %1

en: Undefined operation in the %1 color space
he: פעולה לא מוגדרת במרחב הצבעים %1

en: Simple Color Conversion Engine
he: מנגנון פשוט להמרת צבעים

en: Alpha darken
he: החשכת השקיפות

en: Behind
he: מאחורי

en: Dissolve
he: התמוססות

en: Erase
he: מחיקה

en: Greater
he: גדול יותר

en: Normal
he: רגיל

en: Overlay
he: שכבת על

en: Grain Merge
he: מיזוג גרגרים

en: Grain Extract
he: חילוץ גרגרים

en: Hard Mix
he: ערבוב קשיח

en: Geometric Mean
he: ממוצע גאומטרי

en: Parallel
he: מקבילי

en: Allanon
he: אלנון

en: Screen
he: מסך

en: Lighten
he: הבהרה

en: Hard Light
he: אור קשיח

en: Soft Light (SVG)
he: אורך רך (SVG)

en: Soft Light (Photoshop)
he: אורך רך (Photoshop)

en: Gamma Light
he: אור גאמה

en: Vivid Light
he: אור חי

en: Pin Light
he: אור נקודתי

en: Linear Light
he: אור קווי

en: Color Burn
he: צריבת צבע

en: Linear Burn
he: צריבה קווית

en: Darken
he: החשכה

en: Gamma Dark
he: גאמה כהה

en: Addition
he: הוספה

en: Inversed-Subtract
he: חיסור מהופך

en: Divide
he: חילוק

en: Arcus Tangent
he: טנגנס הופכי

en: Difference
he: הבדל

en: Exclusion
he: החרגה

en: Equivalence
he: שוויון מקורב

en: Additive-Subtractive
he: מחסר מתווסף

en: Copy Red
he: העתקת אדום

en: Copy Green
he: העתקת ירוק

en: Copy Blue
he: העתקת כחול

en: Tangent Normalmap
he: מפה רגילה משיקה

en: Combine Normal Maps
he: שילוב מפות רגילות

en: Color
he: צבע

en: Hue
he: גוון

en: Saturation
he: רוויה

en: Increase Saturation
he: הגברת רוויה

en: Decrease Saturation
he: הקטנת רוויה

en: Luminosity
he: הארה

en: Increase Luminosity
he: הגברת הארה

en: Decrease Luminosity
he: החשכת הארה

en: Darker Color
he: צבע כהה יותר

en: Lighter Color
he: צבע בהיר יותר

en: Color HSI
he: צבע HSI

en: Hue HSI
he: גוון ב־HSI

en: Saturation HSI
he: רוויה ב־HSI

en: Increase Saturation HSI
he: הגברת רוויה ב־HSI

en: Decrease Saturation HSI
he: הנמכת רוויה ב־HSI

en: Intensity
he: חוזק

en: Increase Intensity
he: חיזוק

en: Decrease Intensity
he: החלשה

en: Color HSL
he: צבע HSL

en: Hue HSL
he: גוון ב־HSL

en: Saturation HSL
he: רוויה ב־HSL

en: Increase Saturation HSL
he: הגברת רוויה ב־HSL

en: Decrease Saturation HSL
he: הנמכת רוויה ב־HSL

en: Increase Lightness
he: הבהרה

en: Decrease Lightness
he: החשכה

en: Color HSV
he: צבע HSV

en: Hue HSV
he: גוון ב־HSV

en: Saturation HSV
he: רוויה ב־HSV

en: Increase Saturation HSV
he: הגברת רוויה ב־HSV

en: Decrease Saturation HSV
he: הנמכת רוויה ב־HSV

en: Value
he: ערך

en: Increase Value
he: הגדלת הערך

en: Decrease Value
he: הקטנת הערך

en: L*a*b* Histogram
he: היסטוגרמה

en: L*
he: L*‎

en: L*a*b*
he: L*a*b*‎

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Grayscale (without transparency)
he: גווני אפור (בלי שקיפות)

en: 8 Bits
he: 8 סיביות

en: 16 Bits
he: 16 סיביות

en: 16 Bits Float
he: שבר עשרוני ב־16 סיביות

en: 32 Bits Float
he: שבר עשרוני ב־32 סיביות

en: 64 Bits Float
he: שבר עשרוני ב־64 סיביות

en: Arithmetic
he: חשבוני

en: Negative
he: שלילי

en: Mix
he: ערבוב

en: Inverse Subtract
he: חיסור הפוך

en: Burn
he: צריבה

en: Additive Subtractive
he: מחסר מתווסף

en: Alpha Darken
he: החשכת השקיפות

en: Bumpmap
he: מפת גבהים

en: Combine Normal Map
he: שילוב מפה רגילה

en: SVG Gradient
he: מדרג ב־SVG

en: Select the object you want to reference
he: נא לבחור את העצם להפנות אליו

en: Reference
he: הפנייה

en: Set For All Existing
he: הגדרה לכל הקיימים

[ctx: statement is an Rdf related term]
en: <qt>Edits will be lost.<p>There is %1 invalid statement left.</qt> | <qt>Edits will be lost.<p>There are %1 invalid statements left.</qt>
he[0]: <qt>העריכות יאבדו.<p>נשארה הכרזה שגויה.</qt>
he[1]: <qt>העריכות יאבדו.<p>נשארו שתי הכרזות שגויות.</qt>
he[2]: <qt>העריכות יאבדו.<p>נשארו %1 הכרזות שגויות.</qt>
he[3]: <qt>העריכות יאבדו.<p>נשארו %1 הכרזות שגויות.</qt>

[ctx: statement is an Rdf related term]
en: Discard invalid statements?
he: להתעלם מהצהרות שגויות?

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Triples
he: שלשות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newNamespaceButton)
en: new
he: חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, copyTripleButton)
en: copy
he: עותק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteStylesheet) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteTripleButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteNamespaceButton)
en: delete
he: מחיקה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Namespaces
he: מרחבי שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Prefix
he: קידומת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_namespaceView)
en: Namespace
he: מרחב שם

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Semantic
he: סמנטיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sparqlExecute)
en: Execute
he: הפעלה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Stylesheets
he: סגנונות עיצוב

en: Apply Stylesheet
he: החלת גיליון סגנון

en: System
he: מערכת

en: User
he: משתמש

en: Reapply Current
he: החלת הנוכחי מחדש

en: Disassociate
he: ביטול שיוך

en: Edit %1
he: עריכת %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Stylesheet Definition
he: הגדרת גיליון סגנון

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Variables Available
he: משתנים זמינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, variables)
en: Description
he: תיאור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, stylesheets)
en: Stylesheet Name
he: שם גיליון סגנון

en: Empty
he: ריק

en: URI
he: כתובת מלאה

en: Blank
he: ריק

en: Valid
he: תקף

en: Subject
he: נושא

en: Object
he: עצם

en: Obj Type
he: סוג עצם

en: DataType
he: סוג נתונים

en: Stored In
he: מאוחסן תחת

en: This document contains an unknown checksum. When you give a password it might not be verified.
he: המסמך הזה מכיל סיכום ביקורת לא ידוע. בעת אספקת סיסמה לא ניתן יהיה לאמת אותה.

[ctx: @dialog:title]
en: Warning
he: אזהרה

en: This document contains an unknown encryption method. Some parts may be unreadable.
he: המסמך הזה מכיל שיטת הצפנה לא מוכרת. חלקים ממנו עלולים להיות בלתי קריאים.

[ctx: @title:dialog]
en: Warning
he: אזהרה

en: This document contains incomplete encryption data. Some parts may be unreadable.
he: המסמך הזה מכיל נתוני הצפנה חלקיים. חלקים ממנו עלולים להיות בלתי קריאים.

en: The manifest file seems to be corrupted. It cannot be modified and the document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
he: קובץ ההצהרה/manifest נראה פגום. אי אפשר לשנות אותו והמסמך יישאר בלתי קריא. נא לנסות לשמור את המסמך שוב כדי למנוע את אובדן העבודה שלך.

en: The manifest file cannot be written. The document will remain unreadable. Please try and save the document again to prevent losing your work.
he: אי אפשר לכתוב את קובץ ההצהרה/manifest. המסמך יישאר בלתי קריא. נא לנסות לשמור את המסמך שוב כדי למנוע את אובדן העבודה שלך.

en: Please enter the password to open this file.
he: נא למלא סיסמה כדי לפתוח את הקובץ הזה.

en: Please enter the password to encrypt the document with.
he: נא למלא את הסיסמה להצפנת המסמך הזה.

en: Do you want to save the password?
he: לשמור את הסיסמה?

en: File '%1' is not readable
he: הקובץ ‚%1’ אינו קריא

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
he: שגיאה: הפרוטוקול ‚%1’ לא ידוע

en: Calligra Storage
he: אחסון של Calligra

en: The directory mode is not supported for remote locations.
he: מצב ספריה זה אינו נתמך עבור מיקומים מרוחקים.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List
he: החלפת רשימה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Styles
he: החלפת סגנונות

en: Delete
he: מחיקה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Text
he: טקסט

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete
he: מחיקה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Column
he: מחיקת עמודה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Row
he: מחיקת שורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Footnote
he: הוספת הערת שוליים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Endnote
he: הוספת הערת סיום

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Right
he: הוספת עמוד מימין

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Column Left
he: הוספת עמודה משמאל

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Below
he: הוספת שורה למטה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Row Above
he: הוספת שורה למעלה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List Numbering
he: החלפת מספור שורות

[ctx: (qtundo-format)]
en: New Section
he: סעיף חדש

[ctx: (qtundo-format)]
en: Direct Paragraph Formatting
he: עיצוב פסקה ישיר

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename Section
he: שינוי שם סעיף

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
he: התאמת רוחב עמודה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Row Height
he: התאמת גובה שורה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Split sections startings
he: פיצול התחלות סעיפים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Split sections endings
he: פיצול סיומות סעיפים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste As Text
he: הדבקה כטקסט

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
he: הדבקה

en: Index Reference
he: הפניית מפתח

en: Text Reference
he: הפניית טקסט

en: Please create an index to reference first.
he: נא ליצור מפתח להפנייה תחילה.

en: Select the index you want to reference
he: נא לבחור את המפתח להפנות אליו

en: Found 1 match | Found %1 matches
he[0]: נמצאה התאמה
he[1]: נמצאו שתי התאמות
he[2]: נמצאו %1 התאמות
he[3]: נמצאו %1 התאמות

en: Found no match
he: לא נמצאו התאמות

en: Found no match
    
    No text was replaced
he: לא נמצאו התאמות
    
    שום טקסט לא הוחלף

en: 1 replacement made | %1 replacements made
he[0]: בוצעה החלפה
he[1]: בוצעו שתי החלפות
he[2]: בוצעו %1 החלפות
he[3]: בוצעו %1 החלפות

en: Replace %1 with %2?
he: להחליף את %1 עם %2?

[ctx: new numbered section name]
en: New section %1
he: סעיף חדש %1

[ctx: Underline Style]
en: None
he: ללא

[ctx: Underline Style]
en: Single
he: בודד

[ctx: Underline Style]
en: Double
he: כפול

[ctx: (qtundo-format)]
en: New Paragraph
he: פסקה חדשה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Bookmark
he: הוספת סימנייה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Annotation
he: הוספת הסבר

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Index
he: הוספת מפתח

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Variable
he: הוספת משתנה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Break
he: הוספת מעבר

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table
he: הוספת טבלה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Merge Cells
he: מיזוג תאים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Split Cells
he: פיצול תאים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Table Width
he: התאמת רוחב הטבלה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Border Formatting
he: החלפת עיצוב המסגרת

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Table Of Contents
he: הוספת תוכן עניינים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Table Of Contents
he: שינוי תוכן העניינים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Bibliography
he: הוספת ביבליוגרפיה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Citation
he: הוספת מבואה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Typing
he: הקלדה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bold
he: מודגש

[ctx: (qtundo-format)]
en: Italic
he: נטוי

[ctx: (qtundo-format)]
en: Underline
he: קו תחתון

[ctx: (qtundo-format)]
en: Strike Out
he: קו חוצה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Alignment
he: שינוי היישור

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Alignment
he: הגדרת יישור אנכי

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease Indent
he: הקטנת הזחה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase Indent
he: הגדלת הזחה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Decrease font size
he: הקטנת הכתב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Increase font size
he: הגדלת הכתב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font
he: הגדרת גופן

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Font Size
he: הגדרת גודל גופן

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Background Color
he: הגדרת צבע הרקע

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Text Color
he: הגדרת צבע טקסט

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Character Style
he: הגדרת סגנון תווים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Paragraph Style
he: הגדרת סגנון פסקה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Formatting
he: עיצוב

[ctx: (qtundo-format)]
en: Format
he: עיצוב

en: Opacity
he: אטימות

en: Recent:
he: אחרונים:

en: Add / Remove Colors...
he: הוספת / הסרת צבעים…

en: Add new author profile (starts out as a copy of current)
he: הוספת פרופיל יוצר חדש (התחלה כעותק של הנוכחי)

en: Delete the author profile
he: מחיקת פרופיל הכותב

en: Name (not duplicate or blank name):
he: שם (לא יכול להיות כפילות או ריק):

en: Name of Profile
he: שם הפרופיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInitialsDesc)
en: Initials:
he: ראשי תיבות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
he: כותרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPositionDesc)
en: Position:
he: מיקום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompanyDesc)
en: Company:
he: חברה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmailDesc)
en: Email:
he: דוא״ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome)
en: Telephone (home):
he: טלפון (בית):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork)
en: Telephone (work):
he: טלפון (עבודה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFaxDesc)
en: Fax:
he: פקס:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreetDesc)
en: Street:
he: רחוב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPostalDesc)
en: Postal code:
he: מיקוד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCityDesc)
en: City:
he: יישוב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountryDesc)
en: Country:
he: מדינה:

en: Import Data
he: ייבוא נתונים

en: Generic
he: כללי

en: Text
he: טקסט

en: Date
he: תאריך

en: Currency
he: מטבע

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_comboQuote)
en: None
he: ללא

en: Please check the ranges you specified. The start value must be lower than the end value.
he: נא לבדוק את הטווחים שציינת. ערך ההתחלה חייב להיות נמוך מערך הסוף.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dataTab)
en: Data
he: נתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstRowHeader)
en: First row contains headers
he: השורה הראשונה מכילה כותרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_firstColHeader)
en: First column contains headers
he: העמודה הראשונה מכילה כותרות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_formatTab)
en: Format
he: תבנית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterBox)
en: Delimiter
he: מפריד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
he: פסיק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
he: נקודה־פסיק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other
he: אחר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
he: טאב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
he: רווח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Text&quote:
he: סימני &ציטוט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label3)
en: Decimal symbol:
he: סימן עשרוני:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label4)
en: Thousands separator:
he: מפריד אלפים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreDuplicates)
en: Ignore duplicate delimiters
he: התעלמות ממפרידים כפולים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: &Format:
he: ת&בנית:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_rangesTab)
en: Ranges
he: טווחים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
he: עדכון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Import columns:
he: ייבוא עמודות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Import lines:
he: ייבוא שורות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: to
he: עד

en: &Try
he: הת&נסות

en: modified
he: השתנה

en: &Details
he: &פרטים

en: Get help...
he: קבלת עזרה…

[ctx: @info:tooltip]
en: Float Docker
he: ציפת מעגן

[ctx: @info:tooltip]
en: Close Docker
he: סגירת מעגן

[ctx: @info:tooltip]
en: Collapse Docker
he: צמצום מעגן

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock Docker
he: נעילת מעגן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbEncrypt)
en: &Encrypt
he: ה&צפנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblKeywordsDesc)
en: Keywords:
he: מילות מפתח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSubjectDesc)
en: Subject:
he: נושא:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLastPrintedDesc)
en: Last printed:
he: הוצג לאחרונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEditingDesc)
en: Total editing time:
he: זמן העריכה הכללי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncryptedDesc)
en: Encryption:
he: הצפנה:

[ctx: Document title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTitleDesc)
en: Title:
he: כותרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRevisionDesc)
en: Revision number:
he: מספר מהדורה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblModifiedDesc)
en: Modified:
he: השתנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCommentsDesc)
en: Comments:
he: הערות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCreatedDesc)
en: Created:
he: נוצר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filePathInfoLabel)
en: Path:
he: נתיב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbReset)
en: &Reset
he: &איפוס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbLanguageDesc)
en: Language:
he: שפה:

en: General
he: כללי

en: Last saved by
he: נשמר לאחרונה על ידי

en: Use ';' (Example: Office;KDE;Calligra)
he: להשתמש ב־‚;’ (למשל: כלי משרד;KDE;‏Calligra)

en: This document will be decrypted
he: המסמך הזה יפוענח

en: Do not decrypt
he: לא לפענח

en: This document is encrypted
he: המסמך הזה מוצפו

en: D&ecrypt
he: &פענוח

en: This document will be encrypted.
he: המסמך הזה יוצפן.

en: Do not encrypt
he: לא להצפין

en: This document is not encrypted
he: המסמך הזה לא מוצפן

en: This document does not support encryption
he: המסמך הזה לא תומך בהצפנה

[ctx: @info:placeholder]
en: Not set
he: לא מוגדר

en: <qt>Decrypting the document will remove the password protection from it.<p>Do you still want to decrypt the file?</qt>
he: <qt>פענוח המסמך יסיר את הסיסמה שמגנה עליו<p>להמשיך לפענח את המסמך?</qt>

en: Confirm Decrypt
he: אישור פענוח

en: Decrypt
he: לפענח

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the decryption, please save the document.</qt>
he: <qt>לא ניתן לשמור את המסמך שלך אוטומטית.<p>כדי להשלים את הפענוח נא לשמור את המסמך.</qt>

en: Save Document
he: שמירת המסמך

en: <qt>To complete the decryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
he: <qt>כדי להשלים את הפנוח יש לשמור את המסמך.<p>לשמור את המסמך כעת?</qt>

en: <qt>The document is currently saved as %1. The document needs to be changed to <b>OASIS OpenDocument</b> to be encrypted.<p>Do you want to change the file to OASIS OpenDocument?</qt>
he: <qt>המסמך שמור כעת בתור %1. יש לשנות את המסמך ל־<b>OASIS OpenDocument</b> כדי להצפין אותו.<p>להחליף את סוג הקובץ ל־OASIS OpenDocument?</qt>

en: Change Filetype
he: שינוי סוג קובץ

en: Change
he: לשנות

en: <qt>Your document could not be saved automatically.<p>To complete the encryption, please save the document.</qt>
he: <qt>לא ניתן לשמור את המסמך שלך אוטומטית.<p>כדי להשלים את ההצפנה, נא לשמור את המסמך.</qt>

en: <qt>The document has been changed since it was opened. To complete the encryption the document needs to be saved.<p>Do you want to save the document now?</qt>
he: <qt>המסמך נערך מאז שנפתח. כדי להשלים את ההצפנה יש לשמור את המסמך. <p>לשמור את המסמך כעת?</qt>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, add)
en: Add
he: הוספה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, remove)
en: Remove
he: הסרה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, open)
en: Open palette
he: פתיחת לוח צבעים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, save)
en: Save palette
he: שמירת לוח צבעים

en: Add Color To Palette
he: הוספת צבע ללוח צבעים

en: Color name:
he: שם הצבע:

en: Gimp Color Palette (*.gpl)
he: לוח צבעים של Gimp‏ (‎*.gpl)

en: Cannot write to palette file %1. Maybe it is read-only.
he: לא ניתן לכתוב לקובץ לוח הצבעים %1. אולי הוא זמין לקריאה בלבד.

en: Palette
he: לוח צבעים

en: Add/Remove Colors
he: הוספת/הסרת צבעים

[ctx: No stroke or fill]
en: None
he: בלי

[ctx: Solid color stroke or fill]
en: Solid
he: אחיד

en: Gradient
he: מדרג

en: Pattern
he: תבנית

en: Change the filling color
he: החלפת צבע המילוי

en: Change the filling gradient
he: החלפת מדרג המילוי

en: Change the filling pattern
he: החלפת תבנית המילוי

en: Target:
he: יעד:

en: Fill
he: מילוי

[ctx: Linear gradient type]
en: Linear
he: קווי

[ctx: Radial gradient type]
en: Radial
he: מעגלי

[ctx: Conical gradient type]
en: Conical
he: חרוטי

en: Repeat:
he: חזרה:

[ctx: No gradient spread]
en: None
he: בלי

en: Reflect
he: שיקוף

en: Repeat
he: חזרה

en: Overall opacity:
he: אטימות כוללת:

en: Color stop:
he: עצירת צבע:

en: Stop color.
he: צבע עצירה.

en: &Add to Predefined Gradients
he: הוספה למדרגים המוגדרים מ&ראש

en: Icon and Text
he: סמל וטקסט

en: Icon only
he: סמל בלבד

en: Sidebar side
he: צד סרגל הצד

en: Left side
he: הצד השמאלי

en: Right side
he: הצד הימני

en: Page Layout
he: הגדרות עמוד

en: Apply to document
he: החלה על המסמך

en: Left Edge Margin:
he: שול הצד השמאלי:

en: Right Edge Margin:
he: שול הצד הימני:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Binding Edge Margin:
he: שול הצד הנכרך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Page Edge Margin:
he: שול קצה העמוד:

en: Facing Pages:
he: עמודים זה מול זה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, facingPages)
en: Facing pages
he: עמודים זה מול זה

en: Page Layout:
he: פריסת עמוד:

en: Page spread
he: פריסת עמודים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unitsLabel)
en: Unit:
he: יחידה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesLabel)
en: Follow style:
he: מעקב אחר סגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size:
he: גודל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
he: רוחב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Height:
he: גובה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Orientation:
he: כיוון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, portrait)
en: Portrait
he: לאורך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, landscape)
en: Landscape
he: לרוחב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, facingPageLabel)
en: Facing pages:
he: עמודים זה מול זה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, singleSided)
en: Single sided
he: חד־צדדי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Text direction:
he: כיוון טקסט:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Automatic
he: אוטומטי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Left to right
he: משמאל לימין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, textDirection)
en: Right to left
he: מימין לשמאל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Top Margin:
he: שול עליון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Bottom Margin:
he: שול תחתון:

[ctx: @info:tooltip]
en: Import resource
he: ייבוא משאב

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete resource
he: מחיקת משאב

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Add
he: בחירת קובץ להוספה

en: New tag
he: תגית חדשה

en: Assign to tag
he: הקצאה לתגית

en: Remove from this tag
he: הסרה מהתגית הזאת

en: Remove from other tag
he: הסרה מתגית אחרת

en: Tags
he: תגיות

en: Unable to undelete tag
he: לא ניתן לשחזר תגית

en: <qt>The tag you are trying to undelete already exists in tag list.<br>Please enter a new, unique name for it.</qt>
he: <qt>התגית שמיועדת לשחזור כבר קיימת ברשימת התגיות.<br>נא למלא לה שם חדש וייחודי.</qt>

en: Tag was not undeleted.
he: התגית לא שוחזרה.

en: First line indent
he: הזחת השורה הראשונה

en: Left indent
he: הזחה שמאלה

en: Right indent
he: הזחה ימינה

en: Change the color of the shadow
he: החלפת צבע ההצללה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blur:
he: טשטוש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
he: מרחק:

[ctx: @title:group]
en: Shape Properties
he: מאפייני צורה

[ctx: @info]
en: No properties available
he: אין מאפיינים זמינים

en: Butt cap
he: קצה קטוע

en: Round cap
he: קצה מעוגל

en: Square cap
he: קצה מרובע

en: Miter join
he: תפר חד

en: Round join
he: תפר מעוגל

en: Bevel join
he: תפר משופע

en: Miter limit
he: גבול תפר

en: Thickness:
he: עובי:

en: Set line width of actual selection
he: הגדרת עובי הקו של הבחירה בפועל

en: Change the color of the line/border
he: החלפת צבע הקו/מסגרת

en: Tag
he: תגית

en: Enter resource filters here
he: נא למלא כאן מסנני משאבים

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Save the currently filtered set as the new members of the current tag.</qt>
he: <qt>שמירת הסדרה המסוננת הנוכחית כחברות החדשות של התגית הנוכחית.</qt>

[ctx: @info:tooltip]
en: <qt>Show the tag box options.</qt>
he: <qt>הצגת אפשרויות תיבת התגיות.</qt>

en: Rename tag
he: שינוי שם התגית

en: Delete this tag
he: מחיקת התגית הזאת

en: Clear undelete list
he: פינוי רשימת השחזור

en: Undelete
he: שחזור ממחיקה

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
he: ברירת מחדל

en: %1x%2
he: %1×%2

en: Toolbox
he: ארגז כלים

en: Icon Size
he: גודל סמלים

[ctx: Toolbox layout]
en: Layout
he: פריסה

[ctx: @item:inmenu Toolbox layout direction]
en: &Automatic
he: &אוטומטית

[ctx: @item:inmenu Toolbox layout direction]
en: &Left-to-right
he: מ&שמאל לימין

[ctx: @item:inmenu Toolbox layout direction]
en: &Right-to-left
he: מ&ימין לשמאל

en: Tool Options
he: אפשרויות כלי

en: deselect item
he: ביטול בחירה

en: select item
he: בחירת פריט

en: Fit Page Width
he: שחזור התאמה לרוחב העמוד

en: Fit Page
he: התאמה לעמוד

en: Actual Pixels
he: פיקסלים בפועל

en: Fit Text Width
he: התאמת הטקסט לרוחב

en: Use same aspect as pixels
he: להשתמש באותו יחס גובה־רוחב כמו הפיקסלים

en: Zoom to Selection
he: התמקדות בבחירה

en: Zoom to All
he: התמקדות על הכול

en: All files
he: כל הקבצים

en: All supported formats
he: כל סוגי הקבצים הנתמכים
