calligra - en to he translation catalogue (5 entries)

en: The plugin needed for displaying comments is not present.
he: התוסף הנחוץ להצגת הערות לא קיים.

en: Plugin Missing
he: חסר תוסף

en: The plugin needed for displaying the comment is not compatible with the current version of the comment shape.
he: התוסף הנחוץ להצגת ההערה לא תואם לגרסה הנוכחית של צורת ההערות.

en: Plugin Incompatible
he: חוסר תאימות תוסף

en: Comment
he: הערה
