calligra - en to he translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Calligra Launcher
he: משגר Calligra

en: Calligra Launcher
he: משגר Calligra

[ctx: @info:credit]
en: Carl Schwan
he: קארל שוואן

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
he: מתחזק

en: Calligra Words
he: Calligra מילים

en: Calligra Stage
he: Calligra במה

en: Calligra Sheets
he: Calligra גיליונות

en: Quit
he: יציאה
