KarbonTools - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Angle:
he: זווית:

en: Fill
he: מלא

en: Original
he: מקורי

en: Stretched
he: מתוח

en: Top Left
he: למעלה משמאל

en: Top
he: למעלה

en: Top Right
he: למעלה מימין

en: Left
he: שמאלה

en: Center
he: מרכז

en: Right
he: ימינה

en: Bottom Left
he: למטה משמאל

en: Bottom
he: למטה

en: Bottom Right
he: למטה מימין
