karbon - en to he translation catalogue (34 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
he: &סדר

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
he: &קטע

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
he: &אובייקט

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
he: &הפץ

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
he: &נתיב

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
he: אפק&טים

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: &הגדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
he: עריכה

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
he: אובייקט

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
he: קטע

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
he: אפקטים

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
he: תצוגה

en: &Flatten Path...
he: &סגירת נתיב...

en: Flatten Path
he: סגור נתיב

en: Properties
he: מאפיינים

en: Flatness:
he: שטיחות:

en: &Round Corners...
he: &עגל פינות...

en: Round Corners
he: עיגול פינות

en: Radius:
he: רדיוס:

en: &Whirl/Pinch...
he: &סחרר\צבוט...

en: Whirl Pinch
he: סיחרור\צביטה

en: Info
he: מידע

en: Angle:
he: זווית:

en: Pinch:
he: צביטה:

en: Configure
he: הגדר

en: Interface
he: ממשק

en: Misc
he: שונות

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
he: מסמך

en: Document Settings
he: הגדרות מסמך

en: Number of recent files:
he: מספר קבצים אחרונים:

en: Fill:
he: מלא:
