koconverter - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Input file
he: קובץ הקלט

en: Output file
he: קובץ הפלט

en: Make a backup of the destination file
he: יצירת גיבוי לקובץ היעד

en: Batch mode: do not show dialogs
he: מצב אצווה: ללא הצגת תיבות דו־שיח

en: Interactive mode: show dialogs (default)
he: (מצב אינטראקטיבי: עם תיבות דו־שיח (ברירת המחדל

en: Mimetype of the output file
he: טיפוס ה־Mime של קובץ הפלט

en: Two arguments required
he: דרושים שני ארגומנטים

en: Mimetype for input file %1 not found!
he: טיפוס ה־Mime של קובץ הקלט %1 לא נמצא.

en: Mimetype not found %1
he: טיפוס ה־Mime לא נמצא %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
he: טיפוס ה־Mime לא נמצא. נסה להשתמש באפשרות mimetype-

en: *** The conversion failed! ***
he: *** ההמרה לא הצליחה. ***
