ChangecasePlugin - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Change case
hi: केस बदलें

en: Sentence case
hi: वाक्य का केस

en: lowercase
hi: लोअरकेस

en: UPPER CASE
hi: अपर केस

en: Initial Caps
hi: कैप्स प्रारंभ में

en: tOGGLE cASE
hi: टॉगल केस
