ChangecasePlugin - en to hne translation catalogue (7 entries)

en: Change case
hne: केस बदलव

en: Sentence case
hne: वाक्य के केस

en: lowercase
hne: लोअरकेस

en: UPPER CASE
hne: अपर केस

en: Initial Caps
hne: कैप्स चालू में

en: tOGGLE cASE
hne: टागल केस

en: Change Case...
hne: केस बदलव...
