kspreadsolver - en to hne translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
hne: फंक्सन आप्टीमाइजर...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
hne: परिसुद्धताः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
hne: सबसे अधिक इटरेसन्स:

en: Function Optimizer
hne: फंक्सन आप्टीमाइजर

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
hne: ओप्टीमाइजेसन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
hne: सबसे अधिक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
hne: सबसे कम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
hne: मूल्यः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
hne: पैरामीटर्सः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
hne: फंक्सनः
