koffice-dockers - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Add Shape
hi: आकार जोड़व

en: More
hi: अधिक

en: Open Shape Collection
hi: आकार संग्रह खोलव

en: Remove Shape Collection
hi: आकार संग्रह मेटाव

en: Default
hi: डिफाल्ट

en: Geometrics
hi: ज्योमेट्रिक्स

en: Arrows
hi: तीर

en: Funny
hi: मनोरंजक

en: Collection Error
hi: कनेक्सन गलती

en: Shape Properties
hi: आकार गुन
