ChangecasePlugin - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Change case
hi: केस बदलव

en: Sentence case
hi: वाक्य के केस

en: lowercase
hi: लोअरकेस

en: UPPER CASE
hi: अपर केस

en: Initial Caps
hi: कैप्स चालू में

en: tOGGLE cASE
hi: टागल केस

en: Change Case...
hi: केस बदलव...
