kspreadsolver - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
hi: फंक्सन आप्टीमाइजर...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hi: औजार (&T)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
hi: परिसुद्धताः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
hi: सबसे अधिक इटरेसन्स:

en: Function Optimizer
hi: फंक्सन आप्टीमाइजर

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
hi: ओप्टीमाइजेसन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
hi: सबसे अधिक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
hi: सबसे कम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
hi: मूल्यः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
hi: पैरामीटर्सः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
hi: फंक्सनः
