krossmodulekspread - en to hi translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hi: औजार (&T)

en: No such script.
hi: अइसन कोनो स्क्रिप्ट नइ हे.

en: No such script function.
hi: कोई स्क्रिप्ट फंक्सन नइ हे.

en: No return value.
hi: कोई रिटर्न मूल्य नइ.

en: Scripts
hi: स्क्रिप्ट्स

en: Scriptfile "%1" does not exist.
hi: स्क्रिप्ट फाइल "%1" अस्तित्व मं नइ हे.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
hi: स्क्रिप्ट फाइल "%1" चलाय नइ जा सके. ए फाइल मं किरपा करके, चलाय जा सके गुन सेट करव.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
hi: स्क्रिप्ट फाइल "%1" अस्थाई डिरेक्टरी मं हे. चलाय जाना अस्वीकृत.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
hi: स्क्रिप्ट फाइल "%1" चलाय मं फेल

en: Errors on execution of scripts.
hi: स्क्रिप्ट चलाय मं गलती.

en: Sheet
hi: सीट

en: Cell
hi: कक्छ

en: Range
hi: सीमा
