kofficefilters - en to hr translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
hr: Kodiranje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
hr: Kraj retka

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
hr: Ćelije

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
hr: Razdjeljivač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
hr: Zarez

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
hr: Točka-zarez

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
hr: Matematika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
hr: Razmak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
hr: Drugo:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
hr: Dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
hr: Kvaliteta:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
hr: Slike

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
hr: Jezik

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
hr: Bilješke

en: Page
hr: Stranica

en: First Page Header
hr: Zaglavlje prve stranice

en: First Page Footer
hr: Podnožje prve stranice

en: Table %1
hr: Tablica %1
