kword 0 - en to hr translation catalogue (74 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hr: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hr: Ur&eđivanje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hr: &Pogled

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hr: &Postavke

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
hr: Provjera pravopisa

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
hr: Izmijeni

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
hr: Provjera pisanja

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: Ala&ti

en: Row
hr: Redak

en: Misc
hr: Razno

en: Document Settings
hr: Postavke okvira

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
hr: Dodaj novu knjišku oznaku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
hr: Knjiške oznake vam omogućuju skok između dijelova vašeg dokumenta.
     Molim navedite ime vaše knjiške oznake.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
hr: Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
hr: Stupci:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
hr: Ime skupa okvira:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
hr: Napravi novi skup okvira:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
hr: Označi postojeći skup okvira na koji se treba spojiti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
hr: Ime skupa okvira

en: Connect Text Frames
hr: Spoji tekstualne okvire

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
hr: Stupci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
hr: &Preimenuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
hr: &Izbriši

en: Rename Bookmark
hr: Preimenuj knjiške oznake

en: Select Bookmark
hr: Označi knjiške oznake

en: Geometry
hr: Geometrija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
hr: Napravi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Words:
hr: Riječi:

en: Sentences:
hr: Rečenica:

en: Syllables:
hr: Slogova:

en: Lines:
hr: Redaka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
hr: Rečenica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
hr: Slogova

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
hr: Redaka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
hr: Znakova bez praznina

[ctx: Style name]
en: Head 1
hr: Naslov 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
hr: Naslov 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
hr: Naslov 3

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
hr: Abecedan redoslijed

[ctx: Style name]
en: Document Title
hr: Naslov dokumenta

[ctx: Style name]
en: Header
hr: Zaglavlje

[ctx: Style name]
en: Footer
hr: Podnožje

[ctx: Style name]
en: Borders 1
hr: Rubovi 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
hr: Rubovi 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
hr: Rubovi 3

[ctx: Style name]
en: Row
hr: Redak

[ctx: Style name]
en: Column
hr: Stupac

[ctx: Style name]
en: Black
hr: Crna

[ctx: Style name]
en: Red
hr: Crvena

[ctx: Style name]
en: Yellow
hr: Žuta

[ctx: Style name]
en: Bluish
hr: Plavkasta

[ctx: Style name]
en: Simple 1
hr: Jednostavno 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
hr: Jednostavno 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
hr: Jednostavno 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
hr: Zaglavlje 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
hr: Zaglavlje 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
hr: Zaglavlje 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
hr: Zaglavlje 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
hr: Stupci 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
hr: Stupci 3

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Head 1
hr: Naslov 1

en: Head 2
hr: Naslov 2

en: Head 3
hr: Naslov 3

en: Saved
hr: Spremljeno

en: Show Rulers
hr: P&odnožje

en: Change properties of entire page
hr: Promijeni svojstva cijele stranice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, setup) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertHeader) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertFooter)
en: ...
hr: …

en: Odd Pages Header
hr: Zaglavlje neparnih stranica

en: Even Pages Header
hr: Zaglavlje parnih stranica

en: Odd Pages Footer
hr: Podnožje neparnih stranica

en: Even Pages Footer
hr: Podnožje parnih stranica

en: Main text
hr: Glavni tekst
