karbon 0 - en to hr translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
hr: &Redoslijed

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
hr: &Poravnanje

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
hr: &Objekt …

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
hr: Objekt

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
hr: Efekti

en: Radius:
hr: Polumjer:

en: Angle:
hr: Kut:

en: Interface
hr: Sučelje

en: Misc
hr: Razno

en: Grid
hr: Mreža

en: Document Settings
hr: Postavke okvira

en: D&elete
hr: O&briši
