KOffice 1.6 - en to hu translation catalogue (401 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hu: S&zerkesztés

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hu: Né&zet

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
hu: Beszú&rás

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
hu: F&ormátum

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
hu: &Dia

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
hu: Dia&vetítés

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hu: &Beállítások

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add custom slide show
hu: Egyéni diavetítés hozzáadása

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
hu: Alakzatanimáció létrehozása

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
hu: Animáció aktiváló esemény szerkesztése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
hu: Alakzatanimáció eltávolítása

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete custom slide show
hu: Egyéni diavetítés törlése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
hu[0]: Dia törlése
hu[1]: Diák törlése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
hu: Animáció késleltetésének/időtartamának szerkesztése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit custom slide show
hu: Egyéni diavetítés szerkesztése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
hu: Diaeffektus létrehozása

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
hu: Diaeffektus módosítása

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
hu: Diaeffektus törlése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename custom slide show
hu: Egyéni diavetítés átnevezése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
hu: Animációk újrarendezése

en: Former maintainer
hu: Korábbi karbantartó

en: Original author
hu: Eredeti szerző

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Slide %1
hu: %1. dia

en: End of presentation. Click to exit.
hu: A bemutató véget ért. Kattintson a kilépéshez.

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
hu: A szükséges szöveges komponens nem található. A Calligra Stage kilép.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
hu: A szükséges képi komponens nem található. A Calligra Stage kilép.

en: Installation Error
hu: Telepítési hiba

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
hu: Kép beszúrása

en: Placeholder shape
hu: Helykitöltő alakzat

en: Double click to add a title
hu: Kattintson duplán cím hozzáadásához

en: Double click to add an outline
hu: Kattintson duplán körvonal hozzáadásához

en: Double click to add a text
hu: Kattintson duplán szöveg hozzáadásához

en: Double click to add notes
hu: Kattintson duplán jegyzetek hozzáadásához

en: Double click to add a picture
hu: Kattintson duplán kép hozzáadásához

en: Double click to add a chart
hu: Kattintson duplán diagram hozzáadásához

en: Double click to add an object
hu: Kattintson duplán objektum hozzáadásához

en: Pen Color
hu: Ecsetszín

en: Pen Size
hu: Ecsetméret

en: Black
hu: Fekete

en: White
hu: Fehér

en: Green
hu: Zöld

en: Red
hu: Vörös

en: Blue
hu: Kék

en: Yellow
hu: Sárga

en: Next Slide
hu: Következő dia

en: Speaker Notes
hu: A beszélő jegyzetei

en: Current Slide %1 of %2
hu: %1. / %2. dia

en: End of Slide Show
hu: Diavetítés vége

en: start on mouse click
hu: indítás egérkattintásra

en: start after previous animation
hu: indítás az előző animáció után

en: start with previous animation
hu: indítás az előző animációval

en: Start after %1 seconds. Duration of %2 seconds.
hu: Indítás %1 másodperc múlva. Időtartam: %2 másodperc.

en: Animation
hu: Animáció

en: Shape
hu: Alakzat

en: &Move Here
hu: &Mozgatás ide

en: &Copy Here
hu: Másolás i&de

en: C&ancel
hu: Mé&gsem

en: Normal
hu: Normál

en: Show Master Slides
hu: Mesterdia megjelenítése

en: Import Slideshow...
hu: Diavetítés importálása…

en: Insert Slide
hu: Dia beszúrása

en: Insert a new slide after the current one
hu: Új dia beszúrása az aktuális után

en: Copy Slide
hu: A dia másolása

en: Copy the current slide
hu: Az aktuális dia másolása

en: Delete Slide
hu: Dia törlése

en: Delete the current slide
hu: Az aktuális dia törlése

en: Master Slide...
hu: Mesterdia…

en: Previous Slide
hu: Előző dia

en: Go to previous slide
hu: Ugrás az előző diára

en: Go to next slide
hu: Ugrás a következő diára

en: First Slide
hu: Első dia

en: Go to first slide
hu: Ugrás az első diára

en: Last Slide
hu: Utolsó dia

en: Go to last slide
hu: Ugrás az utolsó diára

en: Configure Stage...
hu: A Stage beállítása…

en: Export as HTML...
hu: Exportálás HTML formátumba…

en: Insert Pictures as Slides...
hu: Képek beszúrása diaként…

en: Create Appear Animation
hu: Áttűnő animáció létrehozása

en: Edit Custom Slide Shows...
hu: Egyéni diabemutatók szerkesztése…

en: Start Presentation
hu: Bemutató indítása

en: From Current Slide
hu: Az aktuális diától

en: From First Slide
hu: Az első diától

en: Show Status Bar
hu: Állapotsor megjelenítése

en: Hide Status Bar
hu: Állapotsor elrejtése

en: Shows or hides the status bar
hu: Állapotsor megjelenítése vagy elrejtése

en: Configure Slide Show...
hu: A diavetítés beállításai…

en: Configure Presenter View...
hu: A bemutatónézet beállítása…

en: Draw on the presentation...
hu: Rajzolás a bemutatóra…

en: Highlight the presentation...
hu: A bemutató kiemelése…

en: Blackscreen on the presentation...
hu: Fekete képernyő a bemutatóban…

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Slides Sorter
hu: Diarendező

en: Slide Show:
hu: Diavetítés:

en: Add a new custom slide show
hu: Új egyéni diavetítés hozzáadása

en: Delete current custom slide show
hu: Az aktuális egyéni diavetítés törlése

en: Add slides to current custom slide show
hu: Diák hozzáadása az aktuális egyéni diavetítéshez

en: Remove slides from current custom slide show
hu: Diák eltávolítása az aktuális egyéni diavetítésből

en: Duplicate Slide
hu: Dia kettőzése

en: Start Slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Add a new slide
hu: Új dia hozzáadása

en: Delete selected slides
hu: A kijelölt diák törlése

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Cut
hu: Kivágás

en: Copy
hu: Másolás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Slide Show %1
hu: %1. diavetítés

en: All slides
hu: Összes dia

en: Error
hu: Hiba

en: There cannot be two slideshows with the same name.
hu: Nem lehet két azonos nevű diavetítés.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
hu: Elrendezés beállítása

en: Automatic animation preview
hu: Automatikus animáció előnézet

en: Preview animation
hu: Animáció előnézet

en: Slide Transitions
hu: Diaátmenetek

en: Shape Click Actions
hu: Alakzat kattintási műveletek

en: Shape Animations
hu: Alakzat animációk

en: Manage animation delay and duration:
hu: Animáció késleltetésének és időtartamának kezelése:

en: Start:
hu: Indítás:

en: on mouse click
hu: egérkattintásra

en: after previous animation
hu: az előző animáció után

en: with previous animation
hu: az előző animációval

en: Delay:
hu: Késleltetés:

en: Duration:
hu: Időtartam:

en: Preview Shape Animation
hu: Alakzat animáció előnézete

en: No Effect
hu: Nincs effektus

en:  sec
hu:  mp

en: Apply To All Slides
hu: Alkalmazás az összesre diára

[ctx: (qtundo-format)]
en: Apply Slide Effect to all Slides
hu: Diaeffektus alkalmazása az összesre diára

en: Entrance
hu: Belépés

en: Exit
hu: Kilépés

en: Emphasis
hu: Hangsúly

en: Custom
hu: Egyéni

en: Motion path
hu: Mozgási útvonal

en: Ole Action
hu: Ole művelet

en: Media Call
hu: Média hívás

en: Edit animation
hu: Animáció szerkesztése

en: Add new animation
hu: Új animáció hozzáadása

en: Remove animation
hu: Animáció eltávolítása

en: Order:
hu: Sorrend:

en: Move animation up
hu: Animáció mozgatása fel

en: Move animation down
hu: Animáció mozgatása le

en: Add a new animation
hu: Új animáció hozzáadása

en: Delete current animation
hu: A jelenlegi animáció törlése

en: seconds
hu: másodperc

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
hu: Levágás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
hu: S&zélesség:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
hu: Körülvágás szélességének megőrzése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
hu: Ma&gasság:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
hu: Körülvágás magasságának megőrzése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
hu: &Arány:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
hu: Arány megőrzése

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
hu: Réteg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
hu: Kép

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
hu: Le&vágás

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
hu: Alakzat szerkesztése

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
hu: Több képernyő

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
hu: Bemutató képernyője:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
hu: Bemutatónézet engedélyezése

en: Monitor %1 (primary)
hu: %1. kijelző (elsődleges)

en: Monitor %1
hu: %1. kijelző

en: Configure Presenter View
hu: A bemutatónézet beállítása

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
hu: A diavetítés beállításai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
hu: Diák

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
hu: Bemutató diái:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
hu: Egyéni diabemutatók szerkesztése…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
hu: Exportálás HTML formátumba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
hu: Pipálja ki az exportálandó diákat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
hu: Összes kijelölése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
hu: Sablon kiválasztása (.css):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
hu: A kijelölés megszüntetése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
hu: Cím

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
hu: Kimenet előnézete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_previous) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, toolButton_next)
en: ...
hu: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
hu: Böngészés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
hu: Szerző

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
hu: Kedvenc törlése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
hu: Megnyitás böngészőben

en: Html Export
hu: Exportálás HTML formátumba

en: Export
hu: Exportálás

en: There is already a favorite file with this name
hu: Már létezik kedvenc fájl ezzel a névvel

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
hu: Helytelen fájl, csak .zip vagy sérült zip

en: Zip file need to contain style.css
hu: A ZIP-fájlnak tartalmaznia kell a style.css fájlt

en: Delete Template
hu: Sablon törlése

en: You may not remove the templates provided with the application
hu: Nem távolíthatja el az alkalmazás által biztosított sablonokat

en: Add Template
hu: Sablon hozzáadása

en: Are you sure you want to remove "%1"?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt: „%1”?

en: Confirm remove
hu: Eltávolítás megerősítése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
hu: Hangművelet módosítása

en: No sound
hu: Nincs hang

en: Import...
hu: Importálás…

en: Bar
hu: Sáv

en: From Left
hu: Balról

en: From Top
hu: Fentről

en: From Right
hu: Jobbról

en: From Bottom
hu: Lentről

en: Unknown subtype
hu: Ismeretlen altípus

en: Clock
hu: Óra

en: From Twelve Clockwise
hu: Tizenkettőtől az óramutató szerint

en: From Three Clockwise
hu: Háromtól az óramutató szerint

en: From Six Clockwise
hu: Hattól az óramutató szerint

en: From Nine Clockwise
hu: Kilenctől az óramutató szerint

en: From Twelve Counterclockwise
hu: Tizenkettőtől az óramutatóval ellentétesen

en: From Three Counterclockwise
hu: Háromtól az óramutatóval ellentétesen

en: From Six Counterclockwise
hu: Hattól az óramutatóval ellentétesen

en: From Nine Counterclockwise
hu: Kilenctől az óramutatóval ellentétesen

en: Double Fan
hu: Dupla legyező

en: Fan Out Vertical
hu: Legyezőszerűen ki függőlegesen

en: Fan Out Horizontal
hu: Legyezőszerűen ki vízszintesen

en: Fan In Vertical
hu: Legyezőszerűen be függőlegesen

en: Fan In Horizontal
hu: Legyezőszerűen be vízszintesen

en: Fan In Vertical Reverse
hu: Legyezőszerűen be függőlegesen fordított

en: Fan In Horizontal Reverse
hu: Legyezőszerűen be vízszintesen fordított

en: Double Sweep
hu: Dupla söprés

en: Parallel Vertical
hu: Párhuzamos függőleges

en: Parallel Diagonal
hu: Párhuzamos átlós

en: Opposite Vertical
hu: Ellentétes függőleges

en: Opposite Horizontal
hu: Ellentétes vízszintes

en: Parallel Diagonal Top Left
hu: Párhuzamos átlós bal fent

en: Parallel Diagonal Bottom Left
hu: Párhuzamos átlós bal lent

en: Parallel Vertical Reverse
hu: Párhuzamos függőleges fordított

en: Parallel Diagonal Reverse
hu: Párhuzamos átlós fordított

en: Opposite Vertical Reverse
hu: Ellentétes függőleges fordított

en: Opposite Horizontal Reverse
hu: Ellentétes vízszintes fordított

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
hu: Párhuzamos átlós bal fent fordított

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
hu: Párhuzamos átlós bal lent fordított

en: Fan
hu: Legyező

en: Center Right
hu: Jobbra középen

en: Center Top
hu: Fent középen

en: Center Left
hu: Balra középen

en: Center Bottom
hu: Lent középen

en: Fan Out Top
hu: Legyezőszerűen fentre

en: Fan Out Right
hu: Legyezőszerűen jobbra

en: Fan Out Bottom
hu: Legyezőszerűen lentre

en: Fan Out Left
hu: Legyezőszerűen balra

en: Fan In Top
hu: Legyezőszerűen fentről

en: Fan In Right
hu: Legyezőszerűen jobbról

en: Fan In Bottom
hu: Legyezőszerűen lentről

en: Fan In Left
hu: Legyezőszerűen balról

en: Pin Wheel
hu: Küllős kerék

en: Two Blades Vertical Clockwise
hu: Két penge függőlegesen az óramutató szerint

en: Two Blades Horizontal Clockwise
hu: Két penge vízszintesen az óramutató szerint

en: Four Blades Horizontal Clockwise
hu: Négy penge vízszintesen az óramutató szerint

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
hu: Két penge függőlegesen az óramutatóval ellentétesen

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
hu: Két penge vízszintesen az óramutatóval ellentétesen

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
hu: Négy penge vízszintesen az óramutatóval ellentétesen

en: Saloon Door
hu: Szalonajtó

en: To Top
hu: Felülre

en: To Left
hu: Balra

en: To Bottom
hu: Alulra

en: To Right
hu: Jobbra

en: Single Sweep
hu: Egyszerű söprés

en: Clockwise Top
hu: Az óramutató szerint fent

en: Clockwise Right
hu: Az óramutató szerint jobbra

en: Clockwise Bottom
hu: Az óramutató szerint lent

en: Clockwise Left
hu: Az óramutató szerint balra

en: Clockwise Top Left
hu: Az óramutató szerint bal fent

en: Counterclockwise Bottom Left
hu: Az óramutatóval ellentétesen bal lent

en: Clockwise Bottom Right
hu: Az óramutató szerint jobb lent

en: Counterclockwise Top Right
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobb fent

en: Counterclockwise Top
hu: Az óramutatóval ellentétesen fent

en: Counterclockwise Right
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobbra

en: Counterclockwise Bottom
hu: Az óramutatóval ellentétesen lent

en: Counterclockwise Left
hu: Az óramutatóval ellentétesen balra

en: Counterclockwise Top Left
hu: Az óramutatóval ellentétesen bal fent

en: Clockwise Bottom Left
hu: Az óramutató szerint balra

en: Counterclockwise Bottom Right
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobb lent

en: Clockwise Top Right
hu: Az óramutató szerint jobbra

en: Windshield
hu: Szélvédő

en: Right
hu: Jobbra

en: Up
hu: Fel

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Right Reverse
hu: Jobbra fordított

en: Up Reverse
hu: Fel fordított

en: Vertical Reverse
hu: Függőleges fordított

en: Horizontal Reverse
hu: Vízszintes fordított

en: Barn Door
hu: Pajtaajtó

en: Diagonal Bottom Left
hu: Átlósan bal lent

en: Diagonal Bottom Left Reverse
hu: Átlósan bal lent fordított

en: Diagonal Top Left
hu: Átlósan bal fent

en: Diagonal Top Left Reverse
hu: Átlósan bal fent fordított

en: Barn Vee
hu: Pajtaajtó V-alak

en: Barn Zig Zag
hu: Pajta cikk-cakk

en: Vertical Reversed
hu: Függőleges fordított

en: Horizontal Reversed
hu: Vízszintes fordított

en: Box
hu: Doboz

en: From Top Left
hu: Bal felülről

en: From Top Right
hu: Jobb felülről

en: From Bottom Left
hu: Bal lentről

en: From Bottom Right
hu: Jobb lentről

en: Diagonal
hu: Átlós

en: Four Box
hu: Négy doboz

en: Corners In
hu: Sarkokba be

en: Corners In Reverse
hu: Sarkokba be fordított

en: Corners Out
hu: Sarkokból ki

en: Corners Out Reverse
hu: Sarkokból ki fordított

en: Misc Diagonal
hu: Egyéb átlós

en: Double Barn Door
hu: Dupla pajtaajtó

en: Double Diamond
hu: Kettős gyémánt

en: Vee
hu: V-alak

en: Zig Zag
hu: Cikk-cakk

en: Fade
hu: Elhalványulás

en: Crossfade
hu: Áttűnés

en: Fade over Color
hu: Elhalványulás színen keresztül

en: ArrowHead
hu: Nyílhegy

en: Down
hu: Le

en: Down Reverse
hu: Le fordított

en: Left
hu: Balra

en: Left Reverse
hu: Balra fordított

en: Ellipse
hu: Ellipszis

en: Circle
hu: Kör

en: Circle Reverse
hu: Fordított kör

en: Eye
hu: Szem

en: Hexagon
hu: Hatszög

en: Iris
hu: Írisz

en: Rectangular
hu: Négyszögletes

en: Rectangular Reverse
hu: Fordított négyszögletes

en: Diamond
hu: Gyémánt

en: Diamond Reverse
hu: Fordított gyémánt

en: Misc
hu: Egyéb

en: Heart
hu: Szív

en: Heart Reverse
hu: Fordított szív

en: Keyhole
hu: Kulcslyuk

en: Keyhole Reverse
hu: Kulcslyuk fordított

en: Pentagon
hu: Ötszög

en: RoundRect
hu: Téglalap körben

en: Star
hu: Csillag

en: Four Point Star
hu: Négypontos csillag

en: Four Point Star Reverse
hu: Fordított négypontos csillag

en: Five Point Star
hu: Ötpontos csillag

en: Five Point Star Reverse
hu: Fordított ötpontos csillag

en: Six Point Star
hu: Hatpontos csillag

en: Six Point Star Reverse
hu: Fordított hatpontos csillag

en: Triangle
hu: Háromszög

en: Box Snakes
hu: Doboz kígyók

en: Two Box Top In
hu: Két doboz fentről be

en: Two Box Bottom In
hu: Két doboz lentről be

en: Two Box Left In
hu: Két doboz balról be

en: Two Box Right In
hu: Két doboz jobbról be

en: Four Box Vertical In
hu: Négy doboz függőlegesen be

en: Four Box Horizontal In
hu: Négy doboz vízszintesen be

en: Two Box Top Out
hu: Két doboz fentre ki

en: Two Box Bottom Out
hu: Két doboz lentre ki

en: Two Box Left Out
hu: Két doboz balra ki

en: Two Box Right Out
hu: Két doboz jobbra ki

en: Four Box Vertical Out
hu: Négy doboz függőlegesen ki

en: Four Box Horizontal Out
hu: Négy doboz vízszintesen ki

en: Parallel Snakes
hu: Párhuzamos kígyók

en: Vertical Top Same In
hu: Függőleges fent azonosan be

en: Vertical Top Same Out
hu: Függőleges fent azonosan ki

en: Vertical Bottom Same In
hu: Függőleges lent azonosan be

en: Vertical Bottom Same Out
hu: Függőleges lent azonosan ki

en: Vertical Top Left Opposite In
hu: Függőleges bal fent ellentétesen be

en: Vertical Top Left Opposite Out
hu: Függőleges bal fent ellentétesen ki

en: Vertical Bottom Left Opposite In
hu: Függőleges bal lent ellentétesen be

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
hu: Függőleges bal lent ellentétesen ki

en: Horizontal Left Same In
hu: Vízszintes bal azonosan be

en: Horizontal Left Same Out
hu: Vízszintes bal azonosan ki

en: Horizontal Right Same In
hu: Vízszintes jobb azonosan be

en: Horizontal Right Same Out
hu: Vízszintes jobb azonosan ki

en: Horizontal Top Left Opposite In
hu: Vízszintes bal fent ellentétesen be

en: Horizontal Top Left Opposite Out
hu: Vízszintes bal fent ellentétesen ki

en: Horizontal Top Right Opposite In
hu: Vízszintes jobb fent ellentétesen be

en: Horizontal Top Right Opposite Out
hu: Vízszintes jobb fent ellentétesen ki

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
hu: Átlósan bal lent ellentétesen be

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
hu: Átlósan bal lent ellentétesen ki

en: Diagonal Top Left Opposite In
hu: Átlósan bal fent ellentétesen be

en: Diagonal Top Left Opposite Out
hu: Átlósan bal fent ellentétesen ki

en: Snake
hu: Kígyó

en: Spiral
hu: Spirális

en: Clockwise Top Left In
hu: Az óramutató szerint bal fent be

en: Clockwise Top Left Out
hu: Az óramutató szerint bal fent ki

en: Clockwise Top Right In
hu: Az óramutató szerint jobbról be

en: Clockwise Top Right Out
hu: Az óramutató szerint jobbra ki

en: Clockwise Bottom Left In
hu: Az óramutató szerint balról be

en: Clockwise Bottom Left Out
hu: Az óramutató szerint balra ki

en: Clockwise Bottom Right In
hu: Az óramutató szerint jobb lentről be

en: Clockwise Bottom Right Out
hu: Az óramutató szerint jobb lentre ki

en: Counterclockwise Top Left In
hu: Az óramutatóval ellentétesen bal fentről be

en: Counterclockwise Top Left Out
hu: Az óramutatóval ellentétesen bal fentre ki

en: Counterclockwise Top Right In
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobb fentről be

en: Counterclockwise Top Right Out
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobb fentre ki

en: Counterclockwise Bottom Left In
hu: Az óramutatóval ellentétesen bal lentről be

en: Counterclockwise Bottom Left Out
hu: Az óramutatóval ellentétesen bal lentre ki

en: Counterclockwise Bottom Right In
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobb lentre be

en: Counterclockwise Bottom Right Out
hu: Az óramutatóval ellentétesen jobb lentről ki

en: Waterfall
hu: Vízesés

en: Top Left Vertical
hu: Bal fent függőleges

en: Top Left Horizontal
hu: Bal fent vízszintes

en: Top Right Vertical
hu: Jobb fent függőleges

en: Top Right Horizontal
hu: Jobb fent vízszintes

en: Bottom Left Vertical
hu: Bal lent függőleges

en: Bottom Left Horizontal
hu: Bal lent vízszintes

en: Bottom Right Vertical
hu: Jobb lent függőleges

en: Bottom Right Horizontal
hu: Jobb lent vízszintes

en: Slide
hu: Dia

en: Space Rotation
hu: Tér forgatás

en: Swap effect
hu: Csere effektus

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc
