KOffice 1.5 - en to hu translation catalogue (101 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
hu: Logikai művelet

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
hu: S&orrend

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
hu: I&gazítás

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hu: &Szerkesztés

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hu: Né&zet

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
hu: &Objektum

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
hu: &Elosztás

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
hu: &Elérési út

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
hu: Effe&ktusok

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hu: &Beállítások

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
hu: Szerkesztés

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
hu: Objektum

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
hu: Igazítás

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
hu: Effektusok

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
hu: Nézet

en: &Flatten Path...
hu: A görbületek ki&simítása...

en: Flatten Path
hu: Útvonal simítása

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Flatness:
hu: Simaság:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
hu: Útvonal simítása

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
hu: Útvonal finomítása

en: &Refine Path...
hu: Útvonal &finomítása

en: Refine Path
hu: Útvonal finomítása

en: Subdivisions:
hu: Felosztások:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
hu: Kerekített sarkok

en: &Round Corners...
hu: Kerekített s&arkok...

en: Round Corners
hu: Kerekített sarkok

en: Radius:
hu: Sugár:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
hu: Örvény és csavarás

en: &Whirl/Pinch...
hu: Ör&vény/csavarás...

en: Whirl Pinch
hu: Örvényes csavarás

en: Info
hu: Információ

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
hu: Az örvény és csavarás effektus eredménye fejleszthető az útvonal előzetes finomításával.

en: Angle:
hu: Szög:

en: Pinch:
hu: Csavarás:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
hu: A réteg felemelése

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
hu: A réteg lesüllyesztése

en: Configure
hu: Beállítás

en: Interface
hu: Felület

en: Misc
hu: Egyéb

en: Grid
hu: Rács

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
hu: Dokumentum

en: Document Settings
hu: Dokumentumbeállítások

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
hu: Szerző

en: Author
hu: Szerző

en: A Vector Graphics Drawing Application.
hu: Egy vektorgrafikus alkalmazás.

en: Bug fixes and improvements
hu: Hibajavítások és fejlesztések

en: Bug fixes
hu: Hibajavítások

en: Helpful patches and advice
hu: Hasznos javítófoltok és tanácsok

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
hu: Grafika beszúrása

en: Choose Graphic to Add
hu: Válassza ki a felvenni kívánt grafikát

en: Could not load image.
hu: A kép nem tölthető be.

en: Import graphic
hu: Grafika importálása

en: Could not create image shape.
hu: Nem hozható létre képi alakzat.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
hu: Tükrözés vízszintesen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
hu: Tükrözés függőlegesen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
hu: Tükrözés vízszintesen és függőlegesen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
hu: Útvonalak elválasztása

en: Outline &Mode
hu: Körvonalas &mód

en: &Import Graphic...
hu: Grafika &importálása...

en: D&elete
hu: &Törlés

en: Edit Guides
hu: Vezetők szerkesztése

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
hu: &Megkettőzés

en: Distribute Center (Horizontal)
hu: Elosztás középre (vízszintesen)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
hu: Az üres helyek elosztása (vízszintesen)

en: Distribute Left Borders
hu: A bal oldali szegélyek elosztása

en: Distribute Right Borders
hu: A jobb oldali szegélyek elosztása

en: Distribute Center (Vertical)
hu: Elosztás középre (függőlegesen)

en: Distribute Gaps (Vertical)
hu: Az üres helyek elosztása (függőlegesen)

en: Distribute Bottom Borders
hu: Az alsó szegélyek elosztása

en: Distribute Top Borders
hu: A felső szegélyek elosztása

en: Show Color Palette
hu: Színpaletta megjelenítése

en: Show or hide color palette
hu: A színpaletta megjelenítése vagy elrejtése

en: &Clip Object
hu: &Objektumcsoportosítás

en: &Unclip Objects
hu: Objektum&csoportosítás megszüntetése

en: Mirror Vertically
hu: Tükrözés függőlegesen

en: Mirror Horizontally
hu: Tükrözés vízszintesen

en: &Close Path
hu: &Zárt út

en: Com&bine Path
hu: Útvonal kom&binálása

en: Se&parate Path
hu: Útvonal szét&választása

en: Re&verse Path
hu: Útvonal megcfordítása

en: Intersect Paths
hu: Útvonalak metszete

en: Subtract Paths
hu: Útvonalak kivonata

en: Unite Paths
hu: Útvonalak egyesítése

en: Exclude Paths
hu: Útvonalak kizárása

en: Snap Path to Grid
hu: Útvonal rácspontokhoz igazítása

en: Zoom to Selection
hu: Nagyítás a kijelölésre

en: Zoom to Drawing
hu: Nagyítás a rajzra

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Show status bar:
hu: Az állapotsor megjelenítése:

en: Number of recent files:
hu: A nemrég használt fájlok listájának max. hossza:

en: Palette font size:
hu: A paletta betűmérete:

en: Select palette
hu: Paletta kiválasztása

en: Press to apply fill to selection
hu: Kitöltés alkalmazása a kijelölésre

[ctx: The style has no fill]
en: None
hu: Nincs

en: Press to apply stroke to selection
hu: Ecsetvonás alkalmazása a kijelölésre

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
hu: Egyéni

[ctx: The style has no stroking]
en: None
hu: Nincs

en: Stroke:
hu: Ecsetvonás:

en: Fill:
hu: Kitöltés:
