KOffice 1.4 - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Calligra Document Converter
hu: Calligra dokumentumkonvertáló

en: Input file
hu: Bemeneti fájl

en: Output file
hu: Kimeneti fájl

en: Make a backup of the destination file
hu: Biztonsági másolat készítése a célfájlról

en: Batch mode: do not show dialogs
hu: Kötegelt mód: párbeszédablakok nélkül

en: Interactive mode: show dialogs (default)
hu: Interaktív mód: párbeszédablakokkal (ez az alapértelmezés)

en: Mimetype of the output file
hu: A kimeneti fájl MIME-típusa

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
hu: A nyomtatás tájolása. Lehet álló vagy fekvő.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
hu: A papír mérete. A4, Legal, Letter, …

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
hu: A papír margójának mérete. Alapértelmezés szerint ez 0,2.

en: Two arguments required
hu: Két argumentumot kell megadni

en: Mimetype for input file %1 not found!
hu: Nem található a(z) %1 bementi fájl MIME-típusa.

en: Mimetype not found %1
hu: Nem található egy MIME-típus - %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
hu: A MIME-típus nem található, próbálkozzon a -mimetype opcióval

en: *** The conversion failed! ***
hu: *** A konverzió nem sikerült! ***
