calligra - en to id translation catalogue (5 entries)

en: The plugin needed for displaying comments is not present.
id: Plugin yang diperlukan untuk mendisplaikan komentar tidaklah hadir.

en: Plugin Missing
id: Plugin Hilang

en: The plugin needed for displaying the comment is not compatible with the current version of the comment shape.
id: Plugin yang diperlukan untuk mendisplaikan komentar tidaklah kompatibel dengan versinya bentuk komentar saat ini.

en: Plugin Incompatible
id: Plugin Tak Kompatibel

en: Comment
id: Komentar
