calligra - en to id translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
id: Ubah Data Vektor

en: Vector image
id: Citra vektor

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
id: Suatu bentuk yang menampilkan sebuah citra vektor (EMF/WMF/SVM)

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
id: Buka Citra Vektor (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
id: Alat Citra Vektor (EMF/WMF/SVM/SVG)
