calligra - en to id translation catalogue (11 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change video
id: Ubah video

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnVideoFile)
en: Replace video...
id: Ganti video...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnPlay)
en: Play Video
id: Putarkan Video

en: Play
id: Putarkan

en: Pause
id: Jedakan

en: Stop
id: Hentikan

en: Unmute
id: Bunyikan

en: Mute
id: Bungkam

en: Save as part of document
id: Simpan sebagai bagian dari dokumen

en: Video, embedded or fullscreen
id: Video, tertanam atau layar penuh

en: Video handling
id: Penanganan video
