calligra - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Change case
id: Ubah huruf

en: Sentence case
id: Huruf kalimat

en: lowercase
id: huruf-kecil

en: UPPER CASE
id: HURUF BESAR

en: Initial Caps
id: Inisial Caps

en: tOGGLE cASE
id: Jungkitan Huruf

en: Change Case...
id: Ubah Huruf...
