calligra - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
id: Konfigurasikan Pemeriksaan &Ejaan...

en: Auto Spell Check
id: Auto Periksa Ejaan

en: Check Spelling
id: Pemeriksaan Ejaan

en: Spelling
id: Pengejaan

en: Add to Dictionary
id: Tambahkan ke Kamus
