ChangecasePlugin - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Change case
it: Cambia maiuscole

en: Sentence case
it: Prima lettera della frase maiuscola

en: lowercase
it: minuscolo

en: UPPER CASE
it: MAIUSCOLO

en: Initial Caps
it: Maiuscola iniziale

en: tOGGLE cASE
it: iNVERTI mAIUSCOLE

en: Change Case...
it: Cambia maiuscole...
